1

Kişiye Özel Basketbol Takımı Bardak Kupaları ve Fiyatları

Kişiye özel NBA kupaları, bu grupta olan ve basketbol seven kişiler için özel bir hediyedir. En popüler sporlardan biri şüphesiz basketboldur. Milyonlarca insan basketbol oynamak yerine basketbol izlemeyi sever.

Basketbolda kullanılan NBA kelimesi pek çok kişinin bilmediği bir kelimedir. Bu dönem Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen bir basketbol organizasyonudur. Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen bu organizasyonda birçok takım yarışıyor.

NBA kelimesi Ulusal Basketbol Birliği anlamına gelir. Türkiye'deki bu genişleme, profesyonel basketbol liglerinin düzenlenmesine eşdeğerdir. 

NBA Kupa Bardak Çeşitleri 

NBA temalı bardak ve kupa, hediye seçenekleri arasında iyi bir seçim olsa da bu ürünler bireylerin ve firmaların ilk tercihi olabiliyor. Bir iş anlamında sipariş verirken, bu ürünler şirketin gelişimini teşvik edebilir ve bu nedenle işletme için reklam yapılabilir.

Ayrıca kişiye özel kupa hediyelik olarak pek çok kişinin özel günlerde yakınlarına vermeyi düşünebileceği seçeneklerdir. Dijital baskı yönteminin yanı sıra UV baskı yöntemi de bu tür ürünlerde kullanılan teknolojidir ve kupa da güvenle seçilebilecek malzemelerden biridir.

NBA Kupa Bardak Fiyatları

NBA Takım logoları bardak hediye edildiğinde fiyat olarak odukça uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Bu bardakların üzerine isim yazdırabilirsiniz. Çeşitli baskı teknikleri kullanılarak yapılan bardakların üzerindeki yazı veya görsel öğeler bu hediyeleri kişiye özel hale getirmektedir.

Bardak ve kupa tasarımı söz konusu olduğunda uzman görüşüne ihtiyaç duyulabilir. Bardak söz konusu olduğunda seramik baskılı ürünler kullanılabilir. NBA bardaklar oldukça popülerdir.

Hediye NBA Kupa Bardak

Kişiye özel nba kupa ile oldukça kaliteli bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Bu hediyeleri firmalara hediye edebilirsiniz. Dolayısıyla bu hediyeler sayesinde reklam aracı olarak NBA, ilk akla gelen isim de olabiliyor. Ayrıca ayrı olarak da verilebilecek bir hediye seçeneği olması, kupayı vazgeçilmez bir eşya yapan gerçektir. Bu nedenle özel günler için hediyeler arasında ilk sayılabilecek üründür.

NBA, Dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından biridir. NBA, daha önce "Amerika Basketbol Birliği" olarak bilinen 6 Haziran 1946'da kurulmuştur. Şu anki adı "Ulusal Basketbol Birliği" (NBA), 1949'da Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan bir başka profesyonel lig olan "Ulusal Basketbol Ligi" (NBL) ile birleştikten sonra satın alınmıştır.

Dolayısıyla NBA Kupa bardakları tercih edilen hediyelerdendir.

Kullanım Talimatı

Talep ettiğiniz basketbol kupa bardakları; fotoğraf, yazı, görsel veya logolar, gerekli işlemler ve modifikasyonlar uygulandıktan sonra profesyonel grafik tasarım ekibimiz tarafından işlenir. Özel baskılı kupalar, resimli kupalar, yazı kupaları ve logolu mükemmel kupalar porselenden üretilmekte ve birinci sınıf kaplamalara sahiptir.

Kupaların üzerine işlenen resim, yazı, logo ve diğer unsurlar süblime edilerek özel baskı makinesinde basılır ve sıcak pres teknolojisi ile kupalara uygulanır. Kupa tek taraflı değil çift taraflı basılır. Kupa bardağının basıncını engellemek için sert veya keskin nesneler kullanmayınız. Bu müdahaleler kupa bardağınıza zarar verebilir.

Yıkama talimatı

NBA yıldızları Bardaklarınızı bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR