Dekoratif Sticker Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Dekoratif stickerlar model ve dekorasyonda kullanılan bir çeşittir ve kullanıldığı zaman görünümü büyük farklılıklar gösterir. Duvar sticker modelleri farklı zevklere hitap edecek şekilde farklı ebat, renk, şekil ve çizimlerde tasarlanmaktadır.

Dekoratif duvar sticker modelleri arasında farklı resim veya yazılar bulunmaktadır. Ayrıca aklınıza gelebilecek birçok şeyin sticker modellerini de bulabilirsiniz.

Dekoratif duvar stickerları içerisinde farklı bütçelere uygun fiyatlara sahip modeller bulunmaktadır. Dekoratif duvar dekorasyonu sticker modellerinin işlev ve fiyat açısından çeşitliliği, farklı bütçe aralığındaki kişilerin evlerini ve odalarını zevklerine uygun sticker modelleri ile dekore etmelerine olanak sağlamaktadır.

Herkesin göz zevkine ve tercihine uygun, priz stickeri çeşitlerini kullanıldığı alana uygun, ölçü ve fiyatına uygun modeli sayfamızdan kolayca bulup satın alabilirsiniz.

Tasarım Stickerlar

Çıkartma Sticker modelinde farklı ebatlarda birçok model bulunmaktadır. Çıkartma tasarımında dünya, yıldızlar, gökkuşakları, tek boynuzlu atlar, çiçekler, gezegenler, ağaçlar, çizgi film karakterleri, arabalar ve çeşitli hayvanların resimleri bulunmaktadır.

Birçok stil ve banyo sticker modeli tasarımları arasından herkesin zevkine uygun ve ilgisini çekecek bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Yapışkanlı model dolap çeşitleri, masa vb. gibi düz yüzeyli alanlarda kullanılabilir. Yapışkan sticker modelleri, kullanıldıkları alanın havasını değiştiren ve görünümde farklılıklar yaratan, evlerde sıklıkla ve yaygın olarak kullanılan modellerdir.

Tasarım Sticker çeşitleri, çocuklara ve yetişkinlere uygun, farklı alanlara uygun modelleri bulunmaktadır. Çocuk odası stickerları modeli evin çocuk odası bölümünde kullanıma uygundur, takılması çok kolaydır ve ek faktörler olmadıkça çabuk yıpranmaz.

Tasarım sticker modelleri arasında her eve, her odaya, her kişinin ilgi ve tarzına uygun modeller satın alınıp her alanda kullanılabilir. Çok çeşitli çıkartmalarda, çok sayıda farklı tasarım ve farklı boyutlarda çıkartma olabilir. Sticker hayvanlar da bu tasarım stickerlar arasına girer. 

Sticker Çeşitleri

Dekoratif sticker çeşitleri her yerde kullanılabilir ve uygulaması çok kolaydır. Sticker modelleri, mekanları ve odaları dekore etmenin, atmosferini ve tarzını değiştirmenin en kolay yoludur. Uygulaması kolay olmasına ve pahalı olmamasına rağmen oldukça etkili dekorasyon ürünleridir.

Duvar stickerları birçok farklı stilde çeşitli boyut ve tasarımlara sahiptir. Sticker modeli yaşam alanlarında, evlerde ve her yerde rahatlıkla kullanılabilen dekoratif bir üründür. Çıkartma modelinin takılması çok kolaydır ve uzun süre yıpranmadan saklanabilir.

Dekoratif duvar sticker modelinde farklı ebat, çizim, grafik, renk, desen ve tasarımlarda birçok sticker çeşitleri bulunmaktadır. Bu sticker modelleri arasında en çok kullanılan tasarım ve modellerden bazıları bulunmaktadır. Yazılı dekoratif duvar sticker modelleri oldukça popülerdir.

Favori duvar sticker yazı modeli, farklı dillerde, farklı boyutlarda ve farklı yazı tiplerinde yazılmış anlamlı metinlerin stickerlara yazdırılması ile elde edilir. İnsanların zevkine göre anlamlı bir metni en sevdikleri yazı tipiyle evinizin her köşesinde duvara dekorasyon olarak basmak yaşam alanını daha sıcak ve samimi hale getirebilir. 

Sticker Fiyatları

Bu değişikliklerden dolayı duvar sticker modellerinde fiyatları da farklı olduğu için herkesin zevkine, tarzına, ilgi alanına, bölgesine ve bütçesine uygun bir modelde sticker bulmak çok kolay. Duvar sticker modelleri arasında çiçekli duvar mutfak sticker modelleri, yıldız duvar sticker modelleri ve planet duvar sticker modelleri en sık ve yaygın olarak kullanılan tasarımlardır.

Çizgi film, çizgi film, dizi, film karakterleri, sahneler vb. için tasarlanan duvar sticker modelleri her geçen gün daha popüler hale gelmekte ve aynı zamanda çok sevilen ve tercih edilen çok moda sticker modelleridir. Dekoratif duvar sticker fiyatları ve modelleri oda ve alanları süslemek için kullanılabilecek en pratik ürünlerdir.

Bir çıkartma modeli kullanmak veya alanı kullanan kişilerin zevk ve ilgi alanlarına uygun bir model tasarlamak alanı daha özel, kişisel ve samimi hale getirebilir. Duvar sticker modelinde kullanımı kolay olsa da verimli bir dekorasyon malzemesidir ve her tarza uygulanabilen çıkartmalar sayesinde oldukça farklı ve güzel görünen dekorasyon şıklığını yakalayabilirsiniz.

 

Banyoda, mutfakta, çocuk odasında, yatak odasında, baharatlıklarda, dolapta ve evinizin her yerinde bu sticker modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR