ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kişiye Özel Puzzle Modelleri ve Fiyatları

Sevdiklerimiz, hayatı yaşanabilir kılan, hayata değer katan ve her iyi günümüzde olduğu gibi kötü günlerimizde de yanımızda olsun istediğimiz değerli ve özel kişilerdir. Öyle anlar vardır sadece sevdiklerimiz ile paylaştığımızda anlamlı hale gelirler.

Sevdiklerimize özel olduklarını hissettirmenin sayısız farklı yolu ve seçeneği vardır. Bu yollardan bir tanesi sevdiklerimize hediyeler vererek onlara kendimizden bir hatıra sunmaktır. Sevdiklerimize hediyeler sunmak için birçok özel gün bulunmaktadır.

Anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, erkekler günü, öğretmenler günü, sevgililer günü bayramlar, yılbaşları ve sadece kişiye ve/veya size özel olan doğum günleri, yıl dönümleri ve kutlamalar. 

Bu anlamlı günlerde sevdiklerinize bir hediye sunarak bu günleri daha özel bir ana ve anıya dönüştürerek ölümsüzleşmesini sağlayabilirsiniz.  

Sevdiklerinize, sevginizi gözler önüne sunmanın en farklı ve en özel ifadesi olan kişiye özel puzzle baskılar ile eğlenceli, anlamlı, unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz.

Puzzle’ın Kısaca Hikayesi

Temelleri 1700’lü yıllara uzanan puzzle ilk başta harita sınırlarını belirleme amacı ile yaratılmıştır. Zaman içerisinde çocuklar için coğrafya derslerinde kullanılmış ve ardından eğlence sektöründe yer edinmiştir. 

Zaman ilerledikçe yetişkinlerinde ilgisini çeken puzzle, ülkemizde de her yaştan insanın hobileri arasına girmiştir. Hediye için değişik fikirler arayan bireyler, hobi olarak görülen puzzleı sevdiklerine hediye etmeye başlamıştır.

Kişiye Özel Puzzle Nedir?

Kişiye özel puzzle kısaca istediğiniz görselin, fotoğrafın UV baskı teknolojisi kullanılarak puzzle plakasının üzerine basılmasıyla oluşan ürünlerdir. Yüksek teknoloji UV cihazları yüksek renk pigmentlerine sahip boyaları puzzle plakasının üzerine püskürterek başarılı bir görsel şölen elde etmektedir.

Kişiye özel puzzle CMYK renk modülleri ile yapılır ve belli uygulamalardan destek alınır. Puzzle plakası Uv cihazının önüne yerleştirilir ve boya püskürtme işlemi için yükseklik ayarlandıktan sonra işleme başlanılır. Puzzle ölçülerine ve UV cihazının özelliklerine göre işlemin hızı değişmektedir. Ortalama olarak 5 ila 30 dakika bu işlem için yeterlidir.

Puzzle plakası yekparedir. Baskı işlemi yapıldıktan sonra puzzle pratik bir şekilde parçalara ayrılarak kutulanır. Puzzle kutusunun üzerine veya içerisine referans görseli mutlaka koyulur. Puzzle plakaları genellikle 500, 1000 ve 2000 parça alternatifleri ile müşterilere sunulur.  A4, A3 gibi çeşitli şekil ve ölçülerde puzzle için talep edilebilecek isteklerdir.

Kişiye özel puzzle, süblimasyon baskı yöntemi ile de oluşturulabilir. Bu tip baskılar için basılacak ürünün süblimasyon baskıya uygun olarak imal edilmiş olması gerekir. Isıya dayanıklı süblimasyon ürünleri olmaları önemlidir. Baskı ütüsü ile yüksek ısıya dayanıklı olacak şekilde üretilen bu ürünler genel olarak A4, A3 ve kalp formunda sunulmaktadır. 

Neden Kişiye Özel Puzzle

Gelişen teknolojinin negatif etkilerinden biri olarak aileler ve arkadaşlar bir arada vakit geçirdikleri anlarda bile etkileşim ve aktivite konusunda sorun yaşamaya başlamışlardır. İnternet, sosyal mecralar ve cep telefonları eski birlik beraberlik, etkileşim kültürüne olumsuz yönde yavaş yavaş etki etmektedir.

Sevdiğiniz kişilere hediye edeceğiniz puzzle ile sevdiğiniz insanların zekasını ve hafızasını geliştirmesine katkı sağlarken, çevresinde bulunan kişiler ile de muhabbetini artıracak ve sosyalleşmesini sağlayacaktır. 

Bunlarla beraber, seçtiğiniz puzzle üzerine en güzel anılarınızdan birinin görselini eklediğinizde, sevdiğiniz için özel, faydalı bir hediye aynı zamanda aktivite olacaktır.

Kime Kişiye Özel Puzzle Alınır

Puzzle geçmişten günümüze, büyükten küçüğe her yaştan insanın ilgi duyduğu bir aktivitedir. Puzzlelar tamamlandıktan sonra dekoratif bir ürün olarak da kullanılabilmektedir. Uzmanlar puzzleın her yaştaki bireye katkı sağladığını ve bireylerin görsel zekasını geliştirdiğini ifade etmişlerdir. 

Bu sebeple, çocuklar için tehlikeli olabilecek teknolojik ürünler yerine puzzle tercih etmek hem zekâ geliştirici hem de eğlenceli gerçek bir aktivite olabilir. Yetişkinler için ise en anlamlı anılarınızın baskılı olduğu bir puzzle aktivite olarak eğlenceliyken aynı zaman da özel ve değerli bir yeri olan bir hediye tercihi olacaktır.

Kişiye Özel Puzzle Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk önceliğiniz puzzle yaptırmak istediğiniz çerçevenin boyutuna göre bir fotoğraf/resim seçimi olmalıdır. Kişiye özel puzzle siparişiniz için yüksek boyutlu bir görsel seçimi önemli bir detaydır. Ne kadar yüksek çözünürlüğe sahip bir görsel seçerseniz, o kadar iyi bir sonuca ulaşacağınızı unutmamanız gereklidir. 

Görselin şekline boyutuna uygun olarak puzzle şekli ve boyutu seçmenin gerekmektedir. Örneğin kalp şeklinde bir puzzle her görsel için uygun bir tercih olmayabilir, yüz odaklı bir görsel için veyahut uzaktan çekilmiş bir görsel için çok daha uygun olabilir.

Kişiye Özel Puzzle Fiyatları

Kişiye özel puzzle ürünleri, istediğiniz parça ve şekle göre değişiklik gösterebilir. Fakat şunu unutmamak gerekir ki Altın Reklam her bütçeye göre uygun fiyatları ile düşük fiyat, yüksek kalite anlayışını benimsemiş bir reklam sektörüdür. 

Kişiye Özel Baskı Puzzle Ne Zaman Elime Geçer?

Verdiğiniz sipariş aynı gün işleme alınarak 1-2 gün içerisinde kargoya verilir. Sağlam ve hızlı bir şekilde size ulaşması sağlanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR