1 2 >

Baskılı Kupa Bardak Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Baskılı kupa bardaklar, son dönemde hediyelik eşya dünyasının yükselen bir yıldızı olarak öne çıkıyor. Gerek estetik tasarımları olsun, gerek kişiye özel baskı imkanı olsun, gerekse de işlevselliği olsun baskılı kupa bardaklar her kesime hitap ediyor. Peki baskılı kupa bardaklar nelerdir, özellikleri ve fiyatları nedir? Tüm bu soruların cevabını yazının devamında bulmanız mümkün.

Hayatımızın bazı anları vardır ki bu anlar, sevdiklerimize verdiğimiz değerin ne kadar olduğunu gösterme fırsatı yaratır. Elbette bu anlar anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, doğum günü, yılbaşı ve öğretmenler gibi özel günlerdir. Bu özel günlerde sevdiklerimiz bizlerden hediye beklerler, tıpkı bizim de beklediğimiz gibi…

Bu sebeple özel günlerde ister anne babamız olsun isterse de eşimiz dostumuz olsun, onlara hediye almak kadar güzel bir şey olamaz muhakkak. Ancak günümüzde hediye sektöründe binler çeşit ürün bulunması, çoğu zaman ürün seçerken zorluk yaşamamıza sebep oluyor. Hatta bazen alınan yanlış hediyeler kalp kırmaya, gönül koymaya varan olumsuz sonuçlar doğurabiliyor. İşte böyle tatsız durumlar yaşamamak için en doğru tercih baskılı kupa bardaklardır.

Hediyeler sevdiklerimizle, dostlarımızla aramızdaki bağın ölümsüzleştirilmesine vakıf olan unsurlardır. Bu sebeple her zaman için bu kişilere en doğru ve güzel ürünü vermeliyiz. Baskılı kupa bardaklar, sevdikleri ile aralarındaki bağları sıkılaştırmak isteyenler için vazgeçilmez bir hediye türüdür. İnsan sevdiklerini mutlu etmelidir. Çünkü onları mutlu gördükçe, kendisi de bu mutluluktan pay alır.

Baskılı kupa bardaklar, hediye alan kişinin kendisini özel hissetmesini sağlar. Çünkü bu özel bardaklarda hediye vereceğimiz kişinin adını, sevdiği bir dizi ya da filmin karakterini, tuttuğu takımı, çalıştığı meslek grubunu, hobilerini, sevdiği bir yazarın sözünü ve hatta kendi resmini dahi bastırabilmekteyiz. Bu da o kişinin aldığı hediye ile bir bağ kurmasını sağlar.

Kupa Bardak Çeşitleri

Baskılı kupa bardak çeşitleri özel günler için vazgeçilmez bir hediye unsurudur. Ancak sadece özel günlerde bu ürünler tercih edilmez. Sevdiklerine hayatın her döneminde sürpriz yapıp onları mutlu etmeyi düşünen bireyler de bu ürünlere başvururlar. Kupa bardak çeşitleri belki de bu sebeple günümüzde en sık tercih edilen hediye unsuru olarak kendini özel bir yere konumlamış vaziyette.

Kupa bardakları, genellikle 2 ham maddeye sahip olarak üretilir. Bunlardan bir tanesi seramik maddesi iken diğeri de porselen maddesidir. Her iki materyalin de kullanımı oldukça yaygın. Ayrıca baskı işleminde büyük oranla beyaz zemin üzerine işlenir. Günümüzde ihtiyaç doğrultusunda farklı zemin renkleri üretilse de beyaz zeminli kupa bardakların popülerliği hala yüksektir.

Altın Reklam firması, hediyelik eşya sektöründe uzun yıllardır müşteri memnuniyet vizyonuyla faaliyet gösteriyor. Altın Reklam internet sitesinde bulunan yüzlerce çeşit özel baskılı kupa bardaklar, her gün binlerce kişinin mutluluğuna vesile oluyor. Eğer siz de sevdiklerinizi mutlu ederek onların mutluluğuna ortak olmak istiyorsanız, mutlaka web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Kupa Bardaklara Baskı Nasıl Yapılır?

Baskılı kupa bardakları severek kullanırken kimi zamanda bu ürünlerin nasıl üretildiği hakkında merak duyarız. Bilindiği üzere baskı teknolojisi son yıllarda hayatımıza giren bir yenilik. Bu sayede gündelik hayatımızda sürekli kullandığımız bardaklar daha şık ve zarafet dolu bir görünüme kavuştu. Peki severek kullandığımız ve hediyelik eşya dünyasının adeta starı olan bu ürünler nasıl üretiliyor? İşte cevabı…

Kupa bardaklara baskı yapma işlemi dışarıdan kolay bir eylem gibi görünse de aslında hayli zahmetli süreçlerin bir araya gelmesiyle oluşan bir uygulamadır. Yüksek donanımlı dijital cihazların yanında deneyimli kişilere de ihtiyaç duyulur. Günümüzde en sık kullanılan baskı yöntemi ise ‘Süblimasyon’ baskılama işlemidir. 

Süblimasyon baskı, resim, yazı, amblem gibi görsel materyallerin özel bir cihaz aracılığıyla ve belirlenen bir sıcaklıkta bardağın üzerine preslenme olayıdır. Bu uygulama temelde yüksek sıcaklı prensibiyle çalışır. Verimli bir baskı için 200 derece sıcaklık idealdir. 

Altın Reklam, bünyesinde bulundurduğu son model pres makineleri ve deneyim sahibi personelleriyle birbirinden güzel, estetik sahibi ve kaliteli baskılı bardaklar üretiyor. Bireyler Altın Reklam sitesinden aldıkları özel kupa bardaklar sayesinde sevdiklerinin yüzünde tebessüm oluşturuyor. Siz de Altın Reklam sitesine giderek sevdiğinizi yansıtan ürünü seçebilir, bu sayede onun mutluluğuna sebep olabilirsiniz.

Özel Tasarım Kupa

Baskılı kupa bardakların bu kadar çok tercih edilmesi ve hediyeyi alan kişilerce böylesine sevgiyle karşılanmasının sebebi, özel estetiksel tasarımlara sahip olmasıdır. Beyaz zemin üzerine yapılan görseller toplum genelindeki zevklerin ve ilginin yoğun olduğu noktalara göre şekillendirilir. Bu sayede daha çok insanın mutluluğunu yakalama oranı artar.

Kişiye özel baskılı kupa bardaklarda herhangi bir reklam amacı güdülmez. Üreten firmanın ya da bardağın markası, amblemi ya da logosu bu ürünlerin üzerinde olmaz. Sadece hediye alan kişinin memnuniyeti ve beğenisi prensibiyle bu işlem yapılır.

Baskılı kupa bardakların hediyelik eşya pazar payının büyük bir bölümünü sahip olması, haliyle bu hizmeti sağlayan yüzlerce firmanın kurulmasına sebep oldu. Ancak belirtmeliyiz ki doğru bardak ve kaliteli preslemeyi bir arada buluşturan firma sayısı hayli azdır. Baskılama işlemi kalitesiz ve özensiz yapılan bardaklar, hediye verdiğimiz kişilerin yakın vadede üzülmesine neden olmaktadır. Çünkü kalitesiz baskılar sıcak ya da soğu su ile temasa girdiğinde soluyor, hatta tamamen silinebiliyor. 

Özel günlerde severek aldığımız kişiye özel kupa bardaklarda üretici firmanın kalitesine ve müşteri memnuniyet oranına dikkat etmeliyiz. Özellikle yaklaşan yılbaşı için hediyelik eşya arayışına girdiğimiz şu günlerde doğru ürüne sahip olmak için hassas davranmalıyız. Altın Reklam, tüm bu hassasiyetlerinizi gidererek size en iyi çözümleri sunuyor. Yılbaşı için profesyonel tasarımcıların özel olarak tasarladıkları ve yılbaşı motiflerinin kullanıldığı özel baskılı kupa bardaklarını görmek için mutlaka Altın Reklam web sitesini ziyaret edin.

Sevgililer Günü Baskılı Kupa Bardakları

Sevgililer günü, seven çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini, verdikleri değeri, geleceğe yönelik ciddiyetlerini göstermek için onulmaz bir fırsattır. Bu özel günde sevdiğimize vereceğimiz hediye sadece hediye manası taşımaz. Aynı zamanda ona olan sevgimizin derecesini de temsil eder.

Sevgililer gününde hediyeye böylesine büyük bir misyon yüklenmişken hatalı bir ürün seçmek istemeyiz. En doğru hediyelik ürünü seçerken aynı zamanda da maliyet olarak uygun olmasını bekleriz. Üstüne bir de işlevsel bir hediye bulabilmişsek gerçekten de şanslıyız demektir. Evet, sevgililer gününde baskılı kupa bardakları tercih ederek hem kendinizi hem de sevdiklerini şanslı bir hale getirebilirsiniz.

Sevgililer gününde eşinize verebileceğiniz en güzel hediyenin kişiye özel çift kupaları olduğunu söylemek mümkün. Çünkü çift kupaları tamamen bu amaç doğrultusunda tasarlanmıştır. Temasında aşkın, sevginin ve bağlılığın o sihirli gücü bulunur. Ayrıca her iki tarafı da mutlu etme prensibiyle üretilir. Çünkü her iki kupaya da yapılan baskı, aynı zamanda ayrılmaz bir bütünü temsil eder. Yani hediye verip karşımızdaki kişiyi mutlu ederken aynı zamanda da bu durumu içselleştirmiş oluruz.

Altın Reklam web sitesinde bulunan ve kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gören bir üründen bahsetmekte fayda var. Çift kişiye özel baskılı kupa adlı ürün, sevgililer gününde eşinize verebileceğiniz en anlamlı ürünlerden birisi. Bardaklardan birinde sizin adınız yazarken diğerinde ise sevdiğinizin adını yazdırabiliyorsunuz. Böylelikle her gün her çayını ya da kahvesini yudumladığında aklına siz gelebilirsiniz.

Kişiye Özel Harfli Kupa Bardaklar

Baskılı kupa bardak ürünlerinde yüzlerce özel tasarım çeşidi bulunur. Fakat bunlardan bir tanesi var ki, hediyeyi alan kişilerde adeta hediyenin içselleştirilmesine sebep oluyor. Bu ürün kişiye özel harfli kupa bardaklardır. Peki harfli kupa bardaklar nedir?

Kişiye özel harfli kupa bardakların tasarımı, hediyeyi vereceğiniz kişinin baş harfini büyük yazıp kalan harflerini ise küçük yazma prensibine dayalıdır. Burada asıl zarafeti ön plana çıkaran şey ise kullanılan özel yazı karakterleridir. Günümüzde dijital puntolar da tercih edilse de en vazgeçilmez yazı karakteri el yazması olarak görülmektedir.

Kişiye özel harfli kupa bardaklar, sadece bir hediye değil, aynı zamanda sevdiğinizin anlam dolu bir hediye almasını sağlar. Dilerseniz kendi adınızı da ekleteceğiniz gibi isteğe özel olarak onun sevebileceği bir cümleyi de ekletebilirsiniz. Özellikle yaklaşan yılbaşı için bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Özel tasarıma sahip harfli kupa bardaklar, estetik ve zarafeti ile özel günlerin vazgeçilmez bir ürünü olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Baskı teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bu ürünlere de talep hayli artmış durumda. Her gün sadece Altın Reklam üzerinden binlerce kişi bu ürünü alarak sevdiklerinin mutluluğuna vesile oluyor. Bu da harfli kupa bardakların elde ettiği popülerliğin haklı olduğunu gösteriyor.

Altın Reklam web sitesi üzerinde her harfe özel tasarım mevcut. Tek yapmanız gereken sevdiğiniz kişinin baş harfine uygun tasarımı seçmek ve ardından hediyeyi vereceğiniz kişinin adını belirtmek. Tüm işlemler bu kadar. Artık bu özel günde sevdiğinizin yüzünde mutluluğuna sebep olmak üzeresiniz.

Kişiye Özel Kupa Fiyatları

Özel günlerde sevdiklerimize hediye seçerken onların mutlu olmasını, aldığımız hediyeyi beğenmesini ve uzun yıllar gönlünde yer edinmek isteriz. Fakat tüm bunlara sahip olurken aynı zamanda alacağımız ürünün makul bir fiyatta olması, bizleri ilgilendiren hususlardan birisidir. Çünkü hediyelik eşya sektörü, kendine yüklenen misyon sebebiyle çoğu zaman yüksek fiyatlara sebebiyet verebiliyor. Peki kişiye özel kupa fiyatları nedir?

Baskılı kupaların fiyatını belirleyen birçok unsur vardır. Bardağın kalitesi, baskı malzemesinin kalitesi, baskılama kalitesi, ürünü müşteri ile buluşturma yöntemi ve alınan firmanın müşteri memnuniyet oranı, bu ürünlerin fiyatını belirleyen etkenlerden bazılarıdır. Bu listeye daha birçok etken eklenebilir. 

Baskılı kupa alırken dikkat etmemiz gereken şey ürünün kalitesi ve fiyat ortalamasıdır. Çünkü doğru yerden temin edildiği taktirde bu ürünler her bütçeye ve zevke uygun ürünlerdir. Önemli olan güvenilir, işinin ehli ve müşterileri tarafından taktir görmüş bir hizmet sağlayıcıdan temin edilmesidir. İşte tam da bu noktada devreye giriyor Altın Reklam firması.

Unutulmamalıdır ki hayatımızda özel günler çok sınırlı ve nadir denk gelen günlerdir. Bu özel günleri en iyi şekilde değerlendirmek, yaşam kalitemizi ve mutluluğumuzu arttıracak bir unsurdur. Çünkü insan, sevdikleri mutlu oldukça onların mutluluğundan pay alan ve bu sayede kendini daha iyi hisseden bir varlıktır. Tek yapmanız gereken Altın Reklam sitesine girerek sevdiğinizi en iyi ifade eden baskılı kupa bardağı seçmek ve ona karşı ne kadar değer verdiğinizi göstermektir…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR