ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kristal Masa İsimlikleri, Modelleri ve Fiyatları

Yeni işe başlayanların, şirket içi yükselmelerin, okullarda müdür odalarının vazgeçilmezlerindendir kristal masaüstü isimlikleri. Bu hediyelik ürünler birçok farklı materyalden üretilir. Ahşap masaüstü isimlikleri, sedef masaüstü isimlikleri, cam masaüstü isimlikleri ve kristal masaüstü isimlikleri bunlardan en önemlisidir.

Seçenek bakımından oldukça çeşitliliğe sahip masaüstü isimlikleri arasında en çok tercih edilenlerin başında kristal masaüstü isimlikleri gelmektedir. Bu popülerliğini şık ve estetik görünümüne borçludur. 

Kişiye özel masaüstü isimlikleri sınıflandırılırken üretildikleri materyalin ismiyle adlandırılırlar. Örneğin kristal materyalinden üretilen bir isimliğin adı kristal masaüstü isimlikleri olarak belirtilir. Ürün seçimi yaparken bu hususu göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kristal Masaüstü İsimlikleri Nedir?

Kristal masaüstü isimlikleri, bireylerin bulundukları alanda kendi unvanlarını ve isimlerini başkalarına sunmak için kullandıkları ürünlerdir. Şık tasarıma sahip ürünlerin üzerine bu kişiler kendi isim ve unvanlarını yazarak kurumsal bir görünüme kavuşmuş olurlar.

Kristal masaüstü isimliklerin kullanım alanı oldukça yaygındır. Bu yaygınlık masaüstü isimliklere olan talebi de her geçen gün haliyle arttırmaktadır. Ofisler, bürolar, yazıhaneler, muayene yerleri, özel klinikler, resmî kurumlar ve okullar kristal masaüstü isimliklerinin en çok kullanımının görüldüğü yerlerdir.

Bu özel ürünleri kendimiz için alabileceğimiz gibi aynı zamanda sevdiklerimizin özel günlerini kutlamak için hediye olarak da temin edebiliriz. Kristal masaüstü isimlikler ile sevdiğimiz kişilere karşı verdiğimiz değeri gösterebiliriz.

Kristal Masaüstü İsimlik Çeşitleri

Kristal masaüstü isimlikler yapı ve malzeme itibariyle birçok farklı çeşide sahiptir. Bu çeşitlilik kişilerin zevkine uygun bir hediye bulma hususunda oldukça yardımcı olur. Ayrıca masaüstü isimliklerin kullanımında erkek ya da kadın olmak fark etmez. Her iki cins de bu ürünleri kullanarak bulundukları ortama şıklık ve zarafet katabilir.

Bu masaüstü isimlikler kişiye özel olarak kullanılsa da kimi zaman çoğul amaç için de tercih edilir. Örneğin belediye meclislerinin kurduğu konsey masalarında, masanın amacını ve niteliğini belirtmek için kristal masaüstü isimlik çeşitleri de kullanılabilir.

Kişiye özel masaüstü isimlik ürünlerini sevdikleriniz için seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Bu hususları şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Alacağınız kişinin renk zevkini göz önünde bulundurun.
  • Hediye sahibinin çalıştığı ortamın genel görünümünü göz önünde bulundurun. Çünkü alacağınız masaüstü isimlik aynı zamanda odanın dekoruyla da uyumlu olmalıdır.
  • İsim yazdırırken doğru bilgiyi temin ettiğinizden emin olun.
  • Masaüstü isimlik aldığınız firmanın müşteri memnuniyet oranını mutlaka araştırın.

Altın Reklam firması olarak müşteri memnuniyet odaklı vizyonuyla uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz. Siz de sevdiklerinize ya da kendinize en kaliteli ve şık ürünü almak istiyorsanız mutlaka birbirinden eşsiz tasarımlara sahip ürünlerimize göz atınız.

Kristal Masaüstü İsimlik Fiyatları

Hediye dünyasındaki ürünlerin genel fiyat ortalaması baz alındığında, kristal masaüstü isimlik ürünlerinin fiyatları oldukça makuldür. Fiyatlarının makul oluşu üretim materyaline ulaşımın kolay olmasıyla orantılıdır. Ayrıca şıklık ve işlevsellik yönünden ele alındığında kristal masaüstü isimlikler hediye konusunda oldukça popüler diyebiliriz.

Her üründe olduğu gibi kristal masaüstü isimlik ürünlerinde de fiyat farklılıkları gözlemlenir. Bu isimlikler 80 Türk Lirasına alınacağı gibi aynı zamanda 300 Türk Lirasına da ulaşabilen seçenekleri mevcuttur.

Uzun yıllarda sağlam temellere oturmuş dostluklarımızı, sevgilerimizin devamlılığı için kristal masaüstü isimlik alarak ilişkilerimizi daha güzel bir seviyeye taşıyabiliriz.

Kişiye Özel Kristal Masaüstü İsimlik Modelleri

Günümüzde hediye konusunda oldukça fazla kişiye özel ürün satışı yapılmaktadır. Bu ürün çeşitliliğinin arasında kendini ayrı bir yere konumlayan ürün ise kişiye özel kristal masaüstü isimlik modelleri olmuştur. Bunun sebebi şıklığının yanında kullanıcılara sunduğu işlevselliktir.

Dostlarımızın, sevdiklerimizin, ailemizin özel günleri onlara verdiğimiz değeri göstermek için kaçırılmaz bir fırsattır. Bu yüzden hediye seçimi konusunda çoğu zaman tıkanır, doğru hediyeyi alamamaktan korkarız. Bu haklı bir korkudur. Çünkü aldığımız ürünü karşı tarafın beğenmemesi, verdiğimiz değerin doğru anlaşılmamasına sebep olur.

Unutulmaz hediyeler, doğru ve o kişiye net ifade eden ürünler aracılığıyla sağlanabilir. Zarafet ve kullanım bakımından incelendiğinde aranılan ürün kesinlikle kişiye özel kristal masaüstü isimliklerdir. Bu ürünler sayesinde hediye alma işlemi ıstırap olmaktan çıkar ve keyifli bir eyleme dönüşür.

Ayrıca hediye almak için cadde cadde dolaşmanıza gerek yoktur. Ya da aldığınız kişiye özel kristal masaüstü isimlik modellerine isim yazdırmak için ayrıca efor sarf etmezsiniz. Altın Reklam web sitesi aracılığıyla sadece birkaç dakika içerisinde tüm bu talepleriniz karşılanmış olur.

Okulda Kullanılan Kristal Masaüstü İsimlik Modelleri

Hepimizin okul yıllarından aklında kalmış olan bir imgedir masaüstü isimlikler. Okul müdürünün ya da okul müdür yardımcısının odasında, rehberlik öğretmenin odasındaki masanın üzerinde ya da okul aile birliği başkanının odasında kristal masaüstü isimlikler kullanılır.

Yetkili kişiler kristal masaüstü isimlik kullanırken hem mevkilerini odaya girenlere belirtmek hem de tanımayanlar için ismini göstermeyi hedefler. Yarıca kullanacağımız bu ürünler sayesinde bizimle iletişim kurmak isteyen kişilere karşı kurumsal bir imaj çizmiş oluruz.

Ayrıca eğitim hayatımız boyunca unutamadığımız, bizlere derin izler bırakmış ve çok sevdiğimiz öğretmenlerimiz var. Kimimiz bu insanlarla hala görüşmekteyiz. Her yıl kutlanan öğretmenler gününde bu kişilere hediye vermek artık toplumsal bir ritüel haline gelmiştir. İşte tam da bu yüzden öğretmenler gününde öğretmenlerimize ya da okul müdürlerine verebileceğimiz en doğru hediye kişiye özel kristal masaüstü isimlikleri olacaktır.

Hediyelerde kalıcılık önemlidir. Kalıcı ürünleri hediye olarak vermek, o kişilerce uzun sürece hatırlanmamızı sağlar. Aynı zamanda bu ürünler şık bir görünüme de sahip olmalıdır. Estetik, insanların gündelik hayatında önem verdikleri bir konudur. Bu iki kriter göz önüne alındığında özel günlerde sevdiklerimize sunabileceğimiz en değerli hediye, masaüstü isimliklerdir. 

Birbirinden şık masaüstü isimlik modellerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR