ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kişiye Özel Söz-Nişan Süsü Modelleri ve Fiyatları

Düğün hazırlıklarının ilk adımı olan evliliğe giden yol, nişan töreni ile daha resmi hale gelir. Daha kaliteli, daha şık ve eksiksiz bir nişan töreni arzulayan çiftler, profesyonel yardım alarak istekleri doğrultusunda nişan töreni hazırlıkları yapılabilir. 

Son olarak etkinliğin en önemli detayı nişanlı çiftin masası. Birçok çift bu masayı tenha bir yerde tercih eder, böylece yeni nişanlılar, sakince akşam yemeği yiyebilirler. Bu durumda nişanlı çiftin masasının dekorasyonu davetlilerinkiyle aynı veya daha karakteristik bir dekorasyona sahip olabilir.

Söz - Nişan Süsleri Modelleri

İdeal söz - nişan dekorasyonunda birçok detaya dikkat edilmesi gerekir. İlk adım, nişanlanacak çiftin stilini belirlemektir. Çoğu zaman, çift neyi sevip neyi sevmediğini bilir, ancak tarzlarının doğru tanımını bilmezler. 

Çiftin stili belirlendikten sonra sıra dekorasyon için detayları seçmeye gelir. İşte bu noktada nişan partisinin en önemli alanlarından biri öne çıkıyor. Masaların dekorasyonu. Çiftin, dekorasyonunun her detayını düşünmesi gerekir. Çiçekler, Mumlar, Peçeteler ve masa örtüleri vb. Bu konularda sizin yükünüzü hafifletecek bir nişan organizasyonu şirketinden yardım almanız gerekir.

İster ebeveyninizin arka bahçesinde, isterse ayrıntılı bir balo salonu olsun, her nişan partisi teması için dekorasyon fikirleri farklıdır. Önemli ayrıntılar söz konusu olduğunda, her zaman güvenebileceğiniz iki şey vardır: mumlar ve çiçekler. İkincisi için en iyi seçeneğiniz yerel çiçekçinizle çalışmaktır. Tercih ettiğiniz renk paleti ve tema doğrultusunda size özel düzenlemeler yapmaktan mutluluk duyacaklardır.

Nişan partisinin merkezinde altın geometrik yapıya sahip cam kavanoza pembe çiçekler koyabilirsiniz. Nişan dekorasyonlarınızda zarif, modern bir yorum için neden bu güzel geometrik parçasını tercih etmiyorsunuz? Mumlar ve çiçekler nişan partinizde işe yarar. Mumlar, bir temaya uyacak şekilde kolayca giydirilebilen çok yönlü nişan partisi detaylarıdır. 

Söz ve nişan aksesuar konusu ile ilgili her türlü etkinlik için sevimli, el yapımı dekorasyonlardan yararlanabilirsiniz. Rüstik olan her şeyin peşindeyseniz, nişan partisi için mason kavanozlarını sevdikleriniz için çiçekler, renkli boncuklarla süsleyebilirsiniz. 

Muhteşem beyaz çiçeklerle dolu nişan partisi dekorasyon fikri partiniz için gerçekten patlayan çiçek süslemeleri yapmak, profesyonel bir çiçekçi ile çalışmak, mükemmel botanik dekoru yaratmanın anahtarıdır. Çiçekler bir bahçe partisi için mükemmeldir.  

Nişan Partisi Arka Planları ve Afişleri: Özelleştirilmiş bir zemin veya afiş, fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak ve misafirleriniz de harekete geçmek isteyecektir. Bu kişiselleştirilmiş katılım ortamı sadece partide iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda yeni nişanlınızın durumunu sosyal medyada duyurmak için mükemmel bir fırsattır. Beğeni toplamaya hazır olun.

Bütçe dostu bir nişan partisi planlamak, güzel, kişiselleştirilmiş süslemeleri kaçırmanız gerektiği anlamına gelmez. Baş harflerinizle süslenmiş pankartlarından birkaçını alarak ortama farklılık katın. 

Nişan Partisi Masa Süslemeleri: Masa süslemeleri, mekânınızı gerçekten öne çıkaracak son rötuşlardır. İster evde, ister dışarıda veya ilk randevunuzu aldığınız restoranda kutluyor olun fark yaratacaktır. Malzemeler listenize temalı peçeteler eklemeyi unutmayın! Basit bir ayrıntı gibi görünebilirler, ancak misafirleriniz bundan çok etkilenecektir.

Nişan Balonları ve Aydınlatma: Süslemeler, düğün öncesi eğlencenizin havasını belirlemenin eğlenceli ve yaratıcı bir yoludur. Örneğin, cesur ve parlak balonlar eğlenceli ve havadar bir atmosfer yaratır. Parıldayan ışıkları rahat ve romantik bir ortama çevirir. Masasının üzerinde yeşilliklerle süslenmiş eğlenceli, dekoratif balon kemeri iyi bir fikir olacaktır. 

Aydınlatma, samimi ve romantik bir atmosfer yaratmak için harikadır. Metalik, modern ve rüstik birçok model var. Onları masalara koyabilir veya asabilirsiniz. Çiftin adının yazılı olduğu bir resim çerçevesi, giriş holündeki özel bir anı hatırlatan kişiselleştirilmiş iyi bir fikirdir. 

Bu seçimler misafirlere artılar katar ve partiyi özel kılar. Romantik bir tarz yaratmak isteyenler için, çok fazla kırmızı renk kullanılmalıdır. Nişan masa süslemeleri, renkli çiçekler, balonlar, mumlar ve kalplerle süslenebilir.

Söz - Nişan Duvar Süslemeleri

Evinizde büyük bir parti mi planlıyorsunuz? Her şeyi atmosfere uygun olarak duvarları yukarıdan aşağıya birçok yaratıcı fikir ile süsleyin. Her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmış çok farklı duvar dekorasyon çeşitleri bulunmaktadır. Belirli bir temada parti düzenleyenler, temaya uygun ortamı evinizde kolayca yeniden yaratmanızı sağlayacak iç dekorasyon fikirlerine göz atmanız yeterli olacaktır. 

Nişan törenlerinde duvar süslemeleri, en popüler süsleme stillerinden biridir, çünkü duvar süslemeleri nişanları yapılacak çiftin kişisel ve samimi dokunuşuna değer. Etkinlik için pastoral ve süper büyüleyici bir atmosfer sağlar. İster kır evinde, ister çiftlikte veya kendi evinizde nişan yapmayı düşünenler için duvar dekorasyonu kesinlikle ortamın renklerine ve unsurlarına uyum sağlayarak farklı bir atmosfer ortaya çıkarma konusunda önemli bir etmendir.

Temalı partilerin hayranı değilseniz, ancak dekorasyon dokunuşundan şık ve zarif bir tarzdan vazgeçmek niyetinde değilseniz profesyonellerden yardım ya da fikir alın. Evler için duvar süslemeleri, sizin gibi zevk sahibi ve yaratıcılığını ortaya çıkarmak için sabırsızlananlara bir ilham kaynağıdır. Daha fazla beklemeyin, şimdi size uygun duvar süslerini seçin ve bir sonraki parti için evinizi dekore etmek için acele edin!

Söz - Nişan Ev Süslemeleri

Nişan partisi, birbirini seven ve bir aile kurmak isteyen iki kişinin hayatında önemli bir olaydır. Kutlama, taahhüdün ciddiyetini ve çok yakında düğünün gerçekleşeceğini gösteriyor. Birçok çift basit bir nişan partisini tercih eder, yani arkadaşlarını toplarlar ve dekorasyonla uğraşmazlar bile. Ancak, etkinliğin gerçekten unutulmaz olması için, etkinliğin gerçekleşeceği alanı dekore etmek çok önemlidir.

Kutlamanın tonu ne olursa olsun, çiftin hikâyesinin dekorasyonda bulunan unsurlar aracılığıyla anlatılması çok önemlidir. Minimaliz çiçek aranjmanları, çiftin fotoğrafları, seçilen renklerde balonlar ve süslemeler. Dekoratif aranjmanlar, çiçekler, resim çerçeveleri, ışıklar ve diğer unsurlarla yemeğin verileceği bir masada özel bir köşe yapmaya ne dersiniz?

Masa, konukların parti zamanlarının çoğunu geçirdikleri yerdir. Bu nedenle, güzel olmasının yanı sıra işlevsel olması da önemlidir. Konukların yemek yemelerine ve hatta konuşmalarına izin vermiyorsa, bir sürü çiçekli, bir sürü süslemeli bir masaya sahip olmanın bir anlamı yok.

Misafir sofralarında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de isimlerinin yazılıp yazılmamasıdır. İlk seçenekte, davetlilerin yanı sıra kimin kiminle oturacağını da tanımlamanız, böylece partinizde etkileşim olmasıyla ilgilenirsiniz. İşin iyi yanı, hiç kimsenin yersiz kalmamasını veya dışlanmamasını sağlamasıdır. İkinci durumda, misafirlerinizin koltuk seçiminde özgür olmasına izin verirsiniz.

İsimli Söz - Nişan Süsleri

Tanıdığınız ve sevdiğiniz iki kişi, nişanlanmak için önemli bir karar verdi ve çifte sevginizi ve tebriklerinizi göstermenin en iyi yolu, muhteşem kişiselleştirilmiş nişan hediyeleridir.  Bu hediyeler, mutlu çiftin düğünden önce, sonra ve düğün sırasında kullanabilecekleri öğelerle avantajlı bir başlangıç ​​yapmasına yardımcı olmanın harika bir yoludur. Her ikisi için de harika benzersiz hediyeler bile olabilir! Gelin ve damadın seveceği, bildiğiniz her şeyi kapsayan bir hediye bulmak kolay değil, bu yüzden bazı olağanüstü nişan hediyeleri için biraz araştırma yapılma yapmanız yeterlidir.

Kişiselleştirilmiş nişan süsleri, çiftin isimlerini ve nişan tarihini eklemenize izin verir. Nişanlandığınız yıla ait bir fotoğraf süsüne çiftin en sevdiği nişan resmini eklenerek bir farklılık yaratılabilirsiniz. Yeni nişanlı bir çift için de eşsiz Bir söz, nişan hediyesi olabilir. Tıpkı evliliğiniz gibi ömür boyu sürecek unutulmaz bir şey olacağından emin olabilirsiniz.

Bir ömür boyu sürecek bir aşk hediyesi ister misiniz? Kişiye özel nişan süsleri vermek, mutlu bir çiftin evlilikleri boyunca değer vereceğine dair bir düşünce oluşturulabilir. Kişiselleştirilmiş nişan süsleri farklı malzemelerden yapılmış, kil, ahşap, cam, reçine vb. maddelerden herhangi birini seçerek onların gözünde bir farklılık yaratın. 

Eşsiz ve özel bir düğün hediyesi arıyorsanız, süsleri gelin ve damadın yeni soyadıyla kişiselleştirmek mükemmeldir. Kişiselleştirilmiş süs eşyalarının harika yanı, hediyenizin o günün anısını hatırlatmasıdır. 

Söz - Nişan Süsleri Fiyatları

Fiyatı etkileyen faktörler: Partinin yeri: Partiyi bir otelde, plajda veya diğer dış mekânlar için süsleme
Süslemeler: Bu, bir partide isteğe bağlı bir yön değildir. Sonuçta, süslemeler yoksa nişanınız çok sıkıcı olurdu. Temanıza uygun çiçekler ve diğer süslemeleri yerleştirmek istiyorsanız gerçekten bütçenizi zorlamanız gerekiyor.
Misafir sayısı: Misafir sayısı sadece yiyecek ve içecek miktarını değil, aynı zamanda mekânın süslemeleri ile ilgili farklılık yaratacaktır
Nişan pastası: Çoğu insan bunu ekstra bir masraf olarak görür ve bunun için ayrı bir miktar tahsis eder. Pastalar tarza göre değişiklik gösterebilir. Pastanın gösterişli olması için çok iyi süslenmiş olması gereklidir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR