1

Kişiye Özel Hediyeler, İsme Özel Hediyeler ve Fiyatları

Hediye vermenin kültürümüzde özel ve güzel bir yeri bulunmaktadır. Gönülden gelen bir armağanın, hediye ettiğiniz kişi de ayrı bir yeri ve hatırası vardır. Sevdiğiniz insanları mutlu etmek adına dilediğiniz her gün özel gündür fakat sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi evrensel olarak kabul görmüş özel günler sevdiklerinizi mutlu etmek adına özel günlerdir. 

Bu günlerin yanı sıra kişinin hayatında bulunan dönüm noktası olarak nitelendirebileceğimiz özel günler, bir kişinin ilk iş günü, terfi aldığı gün gibi günler de kutlamaya değer kıymetli başarılardır. Peki bu özel günlerde hayatınızda ki özel insanlara nasıl hediyeler vererek bu günleri daha anlamlı hale getirebilirsiniz? Tabiki kişiye özel tasarlanan hediyelik eşyalar ile bu günlere sonsuz bir hatıra bırakabilirsiniz. 

Kişiye Özel Hediyeler

Bir eşyanın, bir objenin, kişiye özel olması o eşyaya farklı bir değer ve anlam katar. Bu nedenle kişiye özel hediye tercihleri asla değerini kaybetmeyecek, insanlık boyunca hediye kültüründe yerini korumaya devam edecek güçlü bir kült olarak nitelendirilecektir. Bu nedenle hayatınızda ki özel insanlar için özel günlerde özel bir hediye isterseniz, ilk tercihiniz kişiye özel hediyeler olmalıdır. 

Kişiye özel hediyeler geniş bir tasarım çeşitliliğine, ürün çeşitliliğine sahiptir ve bu sayede hayatınızdaki insan için ona yakışacak tasarımı bu ürünler arasından keşfedebilirsiniz. Kişiye özel tasarım hediyeler arasından; tükenmez kalem seti, kalem ve anahtarlık seti sevdiğiniz insan için kusursuz bir hediye seti olabilir. 

Kişiye özel kutulu isim kalem seçenekleri, erkeğe hediye etmek adına güzel bir jest olabileceği, bir kadın içinde gayet zarif bir tercih olabilir. Clipper çakmaklar kişiye özel tasarım hediyeler özellikle son dönemlerde oldukça popüler ve farklı bir havaya sahip olan hediyelerdir. 

Tasarım kupalar ise yeni yıl gibi günler için son derece ideal olan seçeneklerdir. Sevimli tasarımları ile hediye ettiğiniz kişinin kalbini ısıtabileceğiniz kupalar ile farklı ve sıcacık bir hediye sunarak her yudumda hatırlanabilirsiniz.

İsme Özel Hediyeler

Nesneler hareketsiz objelerden ibaret değillerdir, yakından bakıldığında çok daha farklı sırlara sahiplerdir. Tül perde ile gizemleri saklayan nesnelere özel anlamlar atfedilebilir. Bunun için en ideal seçenek ise hediye etmeyi düşündüğünüz objenin üzerine, hediye etmeyi düşündüğünüz kişinin ismini işletmektedir. 

Sevdiğiniz insanları, isme özel hediye seçeneği ile tamamıyla o kişiye özel bir hediye ile mutlu etmeyi seçebilirsiniz. Bir insanın ceketinde nereye giderse taşıdığı kaleminin üzerinde kendi adının olması kadar bütünleyici bir etki var mıdır? Sevdiğinizi insan clipper çakmağını her kullandığında içinde size olan ateş de yanmaz mı sizce? Bu durum kupalar içinde geçerlidir. 

İsme özel hediyeleri daha yakından inceleyelim.

İsme Özel Kalemler - Kalem Setleri

Kişiye özel kalemler ve kalem setleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı renk ve tarz seçenekleri ile sevdiğiniz insanın zevkine hitap edecek tasarımı bulabilirsiniz. Kişiye özel gümüş siyah kalem seti veyahut altın siyah kalem seti arasından tercih yapabilir ya da kararınızı kişiye özel kalem ve anahtarlıktan yana verebilirsiniz. 

Kişiye özel kalemler söz konusu olduğunda da sizi geniş bir ürün çeşitliliği beklemektedir. Siyah, altın, beyaz altın, kırmızı altın gibi tercih seçenekleriniz olduğu gibi beyaz füme, füme gibi renk tercihleri arasından da dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu ürünler yerine daha farklı bir dokunuş dilerseniz; Atatürk imzası taşıyan, osmanlı tuğrası bulunan ya da besmele bulunan kalemlere dilediğiniz kişinin adını yazdırabilirsiniz. 

Kişiye Özel Clipper Çakmaklar

Sevdiğiniz insana olan sevginizi her kullanımda ateşleyecek olan clipper çakmaklar ve kendilerine has özel kutuları ile inanılmaz havalı duran bir hediye tercihi yapabilirsiniz. Clipper silver metal çakmak içinde geldiği özel kutusu ile modern ve sportif bir hava sağlarken, rose gold metal çakmak ise daha ağır ve farklı bir çizgi de bir hediye sunmanız için idealdir. 

Daha renkli kişiler için ise kusursuz bir tercih olacak clipper icy metal çakmak, hediye ettiğiniz insanın kişiliğine yakışır rengarenk ve keyifli bir hediye olacaktır. Daha soğuk tonlardan hoşlanan ve mavi insanı olan kişiler için ise clipper blue çakmak oldukça ideal bir hediyedir. 

Siyahtan vazgeçemeyen asil rengin tutkunları için ise clipper matt black metal çakmak seçeneği kusursuz bir hediyedir ve sevdiğiniz insanın kalbini fethedecek bir tercihtir. Daha farklı bir tasarım arayanlar için ise hunter icy metal pürmüzlü çakmak olabilecek en iyi hediyedir. 

Birbirinden farklı renklere ve tasarıma sahip olan çakmaklar üzerinde hediye etmeyi düşündüğünüz insanın isminin, ne kadar yakışacağını hiç düşündünüz mü?

Kişiye Özel Kupalar

Özellikle yılbaşı gibi keyifli ve umut vaat eden günler için kusursuz bir hediye olan kupa modelleri, sevimli tasarımları ile sevdiklerinizi mutlu edecektir. Hayvanları, kardan adamları, yılbaşı ruhunu ve ağaçları seven arkadaşlarınız için oldukça keyifli olan bu hediyeler ile sevdiğiniz insanları evde, ofiste, okulda, çalışma alanlarınızda, kampta, kısacası dilediğiniz her yerde mutlu edebilir ve her yudumda keyif almasını sağlayabilirsiniz. 

Kişiye ve İsme Özel Hediyeler Kimlere Hediye Edilebilir?

Kişiye ve isme özel hediyeler dilediğiniz her insana hediye edilebilir. Hediye ettiğiniz kişi de farklı ve güzel duygular uyandıracak bu hediyeleri kendiniz için bile tercih edebilirsiniz. Farklı alternatif çeşitleri ve tasarımları ile kişiye özel hediyeler herkesin zevkine hitap edebilecek bir çizgiye sahiptir.

Kadın erkek fark etmeksizin, herkesi mutlu etmek adına tercih edeceğiniz ürünler, unutulmaz ve kişiye has hediyelerdir. Hediye ettiğiniz insanın sizin için ne kadar özel olduğunu ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Bu hediye çeşitleri ile değer verdiğiniz insana ait bir objeyi, ona armağan etme şansına sahip olabilirsiniz. 

Kişiye ve isme özel hediyelik ürünleri; terfi alan alan iş arkadaşınız için, terfi alan arkadaşınız, işe başlayan arkadaşınız için düşünebilir, bunun için özellikle kalem ve kalem setleri arasından tercih yapabilirsiniz. Avukat, doktor gibi arkadaşlarınız, sevdikleriniz için düşünebilir, sevgiliniz veyahut eşiniz için düşünebilirsiniz. Arabası olan biri için anahtarlık ve kalem setini düşünerek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. 

Babanız, anneniz, kardeşiniz, eşiniz ve sevgiliniz için kusursuz olan bu ürünler, iş arkadaşlarınız ve sevdiğiniz insanlar içinde harika hediye tercihleridir. Birbirinden farklı renkleri ile her zevke hitap eden clipper çakmak modelleri her insan için ideal hediyedir. Rengarenk ve sevimli kupa modelleri ile çevrenize hediye sunmak çok daha keyifli bir hale dönüşerek, okul arkadaşlarınızın, çalışma arkadaşlarınızın, dostlarınız kalbini feth edecektir.

İsme Özel Hediye ve Fiyatları

Kişiye özel, sevdiklerinizin kalbini ısıtacak birbirinden etkileyici tasarımların fiyatları, son derece uygun ve bütçe dostudur. Özel günler, özel anlar için tercih edebileceğiniz bu tasarımlar, uygun fiyatları ile sizi de mutlu etmektedir. 

Kalitenin, farklılığın ve özel detayların bir arada sunulduğu kişiye ve isme özel hediyeler oldukça makul fiyatlar ile sevdiğiniz insanlara armağan edebileceğiniz hediyelerdir. Altın Reklam bünyesinde yer alan her ürün için gönül rahatlığı ile sipariş oluşturabilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR