İPTAL VE İADE KOŞULLARI

altinreklam.com.tr‘ adresinden alışveriş yapan tüm müşteriler aşağıda yazılı İptal ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır. 

1 ) altinreklam.com.tr aldığınız her ürün garantimiz altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili iletişim bölümünden başvurması gerekmektedir.

2 ) Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, sevk irsaliyesi, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile Öz-Altın Plaket Reklamcılık Kuyumculuk İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. alıcı adı ile adresimize iade edebilirsiniz. İrsaliyesi ve faturası ulaşmayan ürünlerin iadelerinin alınmayacağını unutmayınız.

3 ) Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini Kabul etmiş olduğunu unutmayınız. 

4 ) Özel Ürünler İçin İade Şartları: 

Baskılı Ürün İadesi: Kişiye Özel baskı yapılan ürünler kişiye özel olduğu için iadesi mümkün değildir.

Baskılı Ürün Sipariş İptali: "Sipariş İşleme Alındı" aşamasına kadar, yani ürün baskıya girmeden öncesine kadar geçerlidir. Ürün işleme alındıktan sonra sipariş İptali yapılamaz.

Diğer Ürünlerin İadesi:

a. Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünlerin iadeleri alınamamaktadır. (örneğin kullanım esnasında vücut ile bire bir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler vb)

b. Yukarıdaki ürünlerin iadesi; ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile yapılmaktadır.

5 ) Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş .vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler www.altinreklam.com.tr tarafından Kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır. 

6 ) Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

7 ) Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

8 ) Ürünün tüm fatura kopyaları ve iade sebebini belirten dilekçesi ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.

10 ) Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR