1 2 3 >

Hediyelik Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

İnsanlar arası etkileşimin kuvvetlenmesinde en etkili faktörlerden birisi de hediye alıp vermektir. Öyle ki insanlar kişinin kendisini özel hissetmesi için herhangi bir özel günü beklemeksizin hediye alabilirler. Bunun yanı sıra birinin yeni bir işe başlaması, bir okuldan mezun olması, araba alması veya yeni eve geçmesini tebrik etmek amacı ile de hediye alınabilir. 

Hediye alışverişi en çok özel günlerin hatırlanması için tercih edilir. Anneler günü, babalar günü, doğum günü, sevgililer günü gibi anlamlı olan günler, alınan hediyeler ile taçlandırılır. Hediye alırken seçim yapması oldukça güçtür. Hediye kategorileri oldukça ve zengindir. Son zamanlarda teknolojinin getirmiş olduğu imkanlar doğrultusunda kişiye özel yapılan hediyeler oldukça büyük ilgi görmektedir. Kişinin kendisini yansıtan ve kendisine özel olduğunu hissettiren bu hediyeler, estetiksel görünümleri sebebi ile de birçok insan tarafından tercih edilir. 

Masa İsimlikleri

Özel günlerde hatırlandığını ve değerli olduğunu hissettirmek amaı ile insanlar sevdiklerine en güzel hediyeleri almaya özen gösterirler. Hediye seçenekleri arasından sıklıkla tercih edilen masa isimlikleri, oldukça hoş ve zarif görünümleri ile bulundukları ortama estetiksel görünüm kazandırırlar. Genellikle ahşap malzemeden üretilen masa isimlikleri, son zamanlarda pleksi malzemeden de tercih ediliyor. Özellikle bir ofis sahibi olan kişilere veya masa başında görev yapan kişilere uygun olan bu hediye tarzı, bir kalıp üzerine kişinin metalik yazı ile isim ve soyisminin yazılmasından ortaya çıkıyor. Masa isimlikleri ofis ortamında hoş bir görüntü kazandırmalarının yanı sıra ziyaretçilerin de kolaylıkla ofis sahibinin ad soyadını öğrenmesine yardımcı oluyor. 

İsimlik modellerimiz birinci sınıf kaliteli ahşap malzemeden üretiliyor. Kişiye özel olarak üretilen bu ürünler, tasarlanan özel ahşap kutuda alıcısına teslim ediliyor. Oldukça açık, okunabilir yazı ile yazılan bu ürünler, hediye alıcısı tarafından büyük bir beğeni görüyor. Kişinin değerli ve özel olduğunu hissetmesi açısından, masa isimlikleri en ideal seçimler arasında yer alıyor. 

Kristal Masa İsimlikleri

Güzel hediye seçeneklerinden olan masa isimlikleri, modelleri ve görünümleri gereği oldukça bol çeşitli gruplar arasında yer alırlar. Masa isimlikleri öncelerde sadece ahşap tarzda üretilse de son zamanlarda ahşabın işlenmesi ve üzerine yapılan eklentiler ile birlikte farklı görünümler ortaya çıkar. Kişinin özel olduğunu hissetmesinin yanı sıra ortama sağlamış oldukları şık görünümler ile bilinen kristal masa isimlikleri, özellikle iş kutlamalarında verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alır. 

Ana maddesinin ahşap olduğu kristal masa isimlikleri, farklı renkleri ile de gözleri kamaştırıyor. Birinci sınıf ahşap malzemenin işlenmesi ve üzerine yapılan kadife eklentileri, ismin yazılı olduğu kristal zemin ile oldukça hoş bir görüntüye sahip oluyorlar. Kullanımı oldukça dikkat ve özen isteyen bu ürünler, masa üzerinde sabitlenebildiği gibi herhangi bir yere de taşınabilir özelliği taşıyorlar. 

Kalemli Masa İsimlikleri

Masa isimlik modelleri arasında en çok tercih edilen ve oldukça da kullanışlı olan modeller arasında kalemli masa isimlikleri gelir. Kişiye özel olarak tasarlanan ve üretilen kalemli masa isimlikleri, üretilmiş oldukları malzemeler gereği uzun ömürlü kullanımlara uygundurlar. Kalemli masa isimliklerinde kullnılan zeminin yanı sıra üzerinde bulunan kalem de kişiye özel olarak üretilir. Bu anlamda hem zemin üzerinde hem de kalem üzerinde kişinin adı ve soyadı yazılı olur. 

Hediye seçenekleri arasında kalıcılığı dolayısı ile de ön sıralarda yer alan kalemli masa isimlikleri, masa üstü isimlik olarak da kullanılabilir. Kişiler genellikle kendilerine verilen hediyeleri kullanmamayı ve bir köşede sergilemeyi tercih ederler. Masa üstü isimlikler bu kategoride en iyi seçenek olarak değerlendirilebilir. 

Saatli Masa İsimlikleri

İş yerlerinde en önemli kavram zamandır. Bu anlamda ofis tarzı iş yerlerinde saat olmazsa olmazlar arasında yer alır. Masaüstü isimlikleri çeşitleri arasıdnda saatli masa isimlikleri bu anlamda en iyi tercihler arasında yer alır. Özel günlerde kişiye özel olarak tasarlanan saatli masa isimlikleri, hediyelik eşyalar satan ve üretimini yapan tüm mekanlarda ulaşmak mümkün. 

Saatli masa isimlikleri sadece özel olarak üretildiklerinden, kişinin isteğine bağlı olarak içerisinde ad soyad veya fotoğraf detayları eklenebilir. Özellikle doğum günü hediyesi olarak seçilen saatli masa isimlikleri, aynı zamanda evlerde kullanım için de uygundur. Saatli masa isimlikleri renkleri ve yapıları gereği birbirlerinden farklıdırlar. İçerisinde kişiye özel bilgiler barındırsalar da mekanizma olarak genellikle ahşap veya pleksi tercih edilir. 

Ahşap Masa İsimliği

Tarihi oldukça uzun yıllara değen ahşap masa isimlikleri, oldukça sade ve zarif görüntülere sahiptirler. Üreticiler tarafından da diğer masa isimliklerine göre oldukça dayanıklı olan bu ürünler, birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilirler. Ahşap üzerine kişinin ad ve soyad bilgilerinin işlenmesi, oldukça özen ve dikkat isteyen işlemler arasında yer alır. Ahşap masa isimliklerine olan yoğun ilgiler, bu sektör üzerinde birçok firmanında gelir kaynağı olmuştur. 

Kişiye özel verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alan ahşap masa isimlikleri, renk tonu olarak genellikle aynı olsa da kişinin seçimine göre ahşap tonunda farklılık görülebilir. 
Ahşap masa isimlikleri genellikle zemin koyu ve yazı kısmının açık renge sahip olduğu görünümlerde tercih edilirler. Ahşap masa isimlkleri için detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

İsme Özel Kalem Seti ve Fiyatları

Kişiye özel seçilen hediyeler arasında son zamanlar en popüler olan ürünler arasında isme özel olarak üretilen kalem setleri yer alır. İsimlik seti kategorilerinde yer alan kalem setleri, ürün çeşitliliği nedeni ile de sıklıkla tercih edilir. Kalemler günlük hayatta kullanım alanları oldukça geniş olan ürünlerdir. Evlerde, okullarda veya iş yerlerinde kalem ihtiyacı kaçınılmazdır. İnsanların sıklıkla kalem kullanmaları sebebi ile kişiye özel üretim yapan firmalar isme özel kalem seti üretimlerini yaygınlaştırmıştır. 

İsme özel kalem setleri, kalemin üzerine kişinin adının soyadının eklenmesi ile birlikte güzel görünümler kazanırlar. Farklı renk seçenekleri bulunan isme özel kalem setleri, özellikle kutlama veya yeni iş başarılarında, mezuniyetlerde verilebilecek en ideal seçimler arasında yer alır. 

İsme Özel Kıyafetler ve Fiyatları

Son zamanlrda tekstil ürünlerinde görülen değişiklikler, gelişen teknoloji ile birlikte isme özel basılan kıyafetleri gündeme getirdi. Hediyelik ürünler arasında yer alan kişiye özel kıyafetler, istenilen renk ve modellerde kişinin isminin yazdığı modeller olarak ortaya çıkıyorlar. Genellikle bu tarz ürünlerde beyaz renk tercih edilmiş olsa da, üreticiler kıyafetin rengine uygun yapmış oldukları isim baskıları ile hediyenin dikkat çekmesini sağlıyor. 

Kıyafetlerde yapılan isim baskıları kişinin isteğine bağlı olarak fotoğra detayı veya hediye edilecek kişinin sevdiği herhangi bir desen ile de zenginleştirilebiliyor. Kalıcı ve kullanışlı olan bu hediyeler, son zamanlarda özellikle doğum günü ve evlilik yıldönümü hediyesi olarak tercih ediliyor. 

İsme Özel Kupalar ve Fiyatları

Kupa bardaklar günlük hayatta sık kullanıma sahiptirler. Öyle ki kahveler ve çaylar kupa bardaklar ile oldukça keyifli vakitler kazandırır. Kupa bardaklar klasik satılmalarının yanı sıra kişiye özel olarak da üretilmektedir. Genellikle porselen olarak tercih edilen kupa bardaklar, cam olarak da tercih edilebilir. Farklı renk ve desenlerde üretilen kupa marketler, kişinin isteğine bağlı olarak özel makineler tarafından çeşitli yazı modeli ile isim işlenir.

Genellikle ofis gibi ortamlarda işlerini sürdüren kişilere hediye almak amacı ile tercih edilen isme özel bardaklar, son zamanlarda ev ortamlarında kullanımları da oldukça artmış durumda. Ayrıca son zamanlarda dünya genelinde yaşanan salgın dolayısı ile iş ortamlarında isme özel kupalar kullanmak birçok avantajı da beraberinde getirir. 

Kişiye Özel Hediye Seçimi

Özel günlerde veya birine değerli olduğunu hissettirmek adına alınan hediyeler, kişinin kendisini yansıtmalı veya kişi için kullanışlı ürünler olmalıdır. Hediyelik ürünler içerisinde yer alan kişiye özel ürünler uzun ömürlü kullanımları ve kalıcı olmaları sebebi ile en iyi hediye seçimleri arasında yer alır. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerin seçiminde, hediye verilecek olan kişinin ilgi alanları dikkate alınmalıdır. Günlük hayatta kullanabileceği veya bulunduğu ortamda sergileyebileceği ürünler olmalıdır. Aynı zamanda kişiye özel hediyelerde kararlı olmak en önemli faktörler arasında yer alır. Öyle ki üretilen ürünler kişi isim bilgisini veya fotoğraf bilgisini içereceğinden iade veya iptal söz konusu olamaz. 

Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kalite de oldukça önemlidir. Ürünün birinci sınıf kalitede malzemeden üretilmesi canlı ve parlak durmalarını sağlayacağı gibi hediye verilen kişinin de uzun ömürlü kullanmasını sağlayacaktır. Ayrıca kişiye özel hediye seçimlerinde renk uyumları da büyük önem taşır. 

Kişiye Özel Hediyeler Nereden Alınır?

Kişiye özel hediyeler hazır olarak satılmazlar. Üreticiler kişiye özel hediyeleri sipariş alarak kısa sürede istenilen günde üretimini yapar ve teslim ederler. Bu anlamda kişiye özel olarak alınan hediyelerde özel günden veya hediyenin teslim edileceği tarih öncesinde sipariş vermek önemlidir. Kişiye özel hediyelerde ürün çeşitliliği oldukça fazla olduğundan, bu sektör üzerinde birçok firma hizmet verir. Firmalara açmış oldukalrı dükkanlardan veya web siteleri üzerinden ulaşıp, ürünlerini inceledikten sonra sipariş verilebilir. 

Kişiye özel olarak üretilen hediyeler firma farklılığından veya ürün kalitesinden dolayı fiyat farklılıkları görülebilir. Görülen bu fiyat farklılıkları ürün çeşitliliğine göre de değişiklik gösterebilir. Kişiye özel olan ürünler oldukça anlamlı ve en güzel hedye seçenekleri arasında yer alır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR