Nikâh/Sünnet/Bebek Şekeri Süsleri - Lazer Kesim Pleksi, Ahşap 

Özel gününüze tanık oldular ve varlıklarıyla düğününüze renk kattıkları için ne kadar teşekkür etseniz azdır. Onlar için özel bir nikâh şekeri ikram etmek, misafirlerinizin desteklerini gerçekten takdir ettiğinizi göstermek demektir. Bu yüzden ister nikâh, ister sünnet, isterse yeni doğan bir bebek olsun bu güzel anları sizlerle paylaşan misafirlerinize şeker ikram etmek bir nevi teşekkür anlamına gelir.

Nikâh Şekeri Süsleri

Konuklara nikâh şekeri dağıtmak yıllar önce başlayan bir gelenektir. Başlangıçta yalnızca zengin vatandaşların karşılayabileceği bir savurganlık olarak kabul edilirdi. 

Bir inanışa göre, klasik bademlerin acı tadının hayatı temsil ettiğine ve şeker katmanının eklenmesi, gelin ve damat için yeni hayatlarının, acıdan çok daha tatlı olacağına dair bir umut olduğuna inanılıyordu. Bu inanış, çiftin her şeyi paylaşması ve bölünmeden kalması dileğidir. 

Bu amaçla nikâh hediyelikleri arasında en geleneksel olanı badem şekeridir. Günümüzde nikâh şekeri çeşitleri arasında lazerle kesimleri yapılan minik hediyeler, renkli şekerler ve tüllerle süslenerek gelen misafirlere ikram ediliyor.

Bebek Şekeri Süsleri

Bebek şekerleri, dekorasyonun önemli bir parçası olarak kabul edildiğinden büyük bir özenle seçilmelidir. Bebek şekeri modelleri, Aşk yağmuru, tek boynuzlu at, balon, denizci vb. gibi temalar kullanılabilir. Ayrıca şemsiyeler, kalpler, çapalar, tekneler ve diğer süs türlerini sipariş vererek yaptırabilirsiniz. 

Dekorasyonun geri kalanı için seçilen renkler ile hoş geldin bebeğim ayrıntısını hatırlamak önemlidir. Erkek ve kız bebek şekeri farklı renk ve çeşitleri ile ikramlıklarınız arasında hemen fark edilebilecek şekilde konumlandırın.

Tepsilerde kürdan üzerinde şekerlemeler baby shower partinize modern bir hava katacaktır. Süslemek için renkli kurdele, kalp şeklinde şekerlemeler, kestaneler ile partinize renk katın.

Sünnet Şekeri Süsleri

Sünnet partinizde şekerlemeler işin püf noktasıdır. Şeker süslemelerini kendiniz yapabilir veya istediğiniz bir yerden satın alarak temin edebilirsiniz. Parti ortamını renkler, çiçekler ve şekerlemeler ile süsleyerek hareketlilik kazandırın.

Ayrıca ikram edeceğiniz, Cupcakes, bonbonlar, tatlılar ve rengârenk süslenmiş sünnet şekerleri diğer ikramlıklarla beraber masada yerini alması gerekir.  

Bebek Şekeri Süsleme Malzemeleri

Bebeğiniz dünyaya gözlerini açtığında o farkında olmasa bile ebeveynleri onun için hastane odası renkli tüller ve çiçeklerle donatılmış olur. Bundan önce gıyabında baby shower partisi düzenlenecektir.

Bebek şekeri malzemeleri, farklı boyutlardaki renk temalı sakızlar ve şeker çubukları, çeşitli teşhir vazoları, kâseler ve konuklara hediyeler için her türlü kutu, çanta kullanılabilir. Akide şekeri ile kekleri, kap kekleri ve büyük boy kurabiyeleri süsleyebilirsiniz. Mutfağınızı, verandanızı ve yaşam alanlarınızı bebek şekeri büfesi ile aydınlatılabilir. Baby shower partileri düzenlemek için ayrıca bebek şekeri yapımı konusunda profesyonellere de başvurabilirsiniz.

Nikâh Şekeri Süsleme Malzemeleri

Kutlamayı daha da özel kılmak, bu kişiselleştirilmiş ikramlıklarla mümkün olacaktır. Bunun için şekerlemenin üzerine evlenecek çifte mutluluklar ibaresini yazılabilir. Nikâh şeker malzemeleri için daha hafif temalarda veya kendinize ait başka bir lezzette de tercih edebilirsiniz. Şeker sevenler için hoş geldiniz şekerlerini daha renkli temalarla birleşerek dekorasyonu hareketli hale getirebilirsiniz.

Sünnet Şekeri Süsleme Malzemeleri

Sünnet olacak çocuğunuzun, sünnet şekeri malzemeleri arasında çocuğunuzun baş harflerini kullanarak yenilebilir bir süs kullanmak eğlenceli bir tema olacaktır. Süslemelerde renkli ve eğlenceli çıkartmalar alarak, çocuğun adını ve etkinlik tarihini içerecek şekilde süsleyebilirsiniz. Bu benzersiz çıkartmalar partinin tema karakteriyle de yapılabilir. 

Partilerde sunulan tatlılar arasında Cupkek, çok sevilen başka bir ikramlıktır. Tat ve dekorasyonu güzelleştirmenin yanı sıra şekerlemelerle süslemeye en yatkın olan ikramlıktır. 

Bebek Şekeri Süsleri Çeşitleri

Bebek partisi, yeni hayatın kutlamalarıdır. Bebekler için her öğe yumuşak, sevimli ve rahattır, dünyaya gelmek üzere olan sevimli küçük varlığın neşeli bir teyididir. Bir baby shower farklı olmamalı! Konuk listeleri düzenlemek, nefis bir büfe hazırlamak ve parti oyunları seçerek hazırlık yapılmalıdır. Ancak olayın tatlılığını gerçekten vurgulamak için bir bebek şekeri masası dâhil edilebilir.

Bebek partinizi şeker kavanozlarıyla süslemeyi hiç düşünmediniz mi? Bu lezzetli şeker masası fikri, yeni anneleri onurlandırmanın yaratıcı bir yoludur. Geleneksel partiler, çocuğun cinsiyetine göre renk temaları içerebilir ve bu tema, baby shower tatlı masanıza kadar uzanır. Erkek bebekler için genellikle mavi ve yeşil tonları, kız bebekler için pembe ve sarı renler kullanılmaktadır. Ailenizde veya arkadaş grubunuzda pamuk şeker seven biri varsa bu tam bir fırsat! Cinsiyet temasına nasıl yaklaşmayı seçerseniz seçin, süslenmiş bebek şekeri çeşitleri size yardımcı olabilir!

Nikâh Şekeri Süsleme Çeşitleri

Farklı temalarda nikâh şekeri fikirleri için internetten yardım alabilirsiniz. Klasik nikâh şekerlerinden, lazer kesimli ahşap modellerine varan geniş bir ürün yelpazesine sahip bir sektör karşınıza çıkacaktır. Nikâh töreninize gelecek olan misafirlerinize, bu mutlu gününüzü hatırlatacak nikâh şekerlerinden ikram ederek bu günü ölümsüz kılabilirsiniz.

Sünnet Şekeri Süsleme Çeşitleri

Süslü Elma Şekerlerini, tatlı ikramlıklarınız arasına koyabilirsiniz ayrıca duruma göre kolayca özelleştirilebilen klasik tatlı bir ikramıdır. Çocuğunuzun adını elmaların üst kısmına ince krema veya çikolata ile yazın veya çubuğu kurdele ve fiyonklarla süsleyebilirsiniz. 

Bebek Şekeri Süsleri Modelleri

Kutlamak yapmak için bir bebeğin gelişi gibisi yoktur! Bebek odasının süslenmesi ise ayrı bir heyecandır. Konuklarınıza, hoş geldin bebek yazılı süslü şekerler, pastalar ve kekler ikram edebilirsiniz. Ebeveynler hediyeleri açarken veya siz parti oyunları oynarken, konuklar sizin hazırlamış olduğunuz şekerleme ve pastalara bayılacaklardır.

Bir bebeği kutlamak için bir partiye veya başka bir toplantıya ev sahipliği yaparken zorlanabilirsiniz. Bu durumda profesyonel yardım veya tavsiye almaktan çekinmeyin. Bebek şeker yapımı üzerine ciddi çalışan pastanelere sipariş vererek düzenleyeceğiniz partiye daha rahat hazırlanabilirsiniz.

Nikâh Şekerleri Süsleri Modelleri

Nikâh şekeri hakkında böyle konuşmak abartı gibi gelebilir ama bilin ki misafirler için en unutulmaz olanlar maddi değerinin üzerinde sembolik değeri olanlardır. Sonuçta, o çok özel anıdır. Hatıra olarak kalmasını istediğiniz ama nikâh şekeri örnekleri, arasında bulamadığınız nikâh şekeri tasarımını kendinizde yapabilirsiniz. Bunun için sadece yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli olacaktır.

Çiftle ilgili bir tema seçin ve orijinal yapımlar üretmek için onlardan ilham alın.  Ahşap lazer kesim,  nikâh şekerlerinde modeller, sabah içtikleri bir poşet çay ya da çiftin en sevdiği tatlı, basit ama çok anlamlı olabilir. Bu nesneleri bütçeyi sarsmadan ucuz hediyelik malzemelerle yapılabilecek modeller seçin.

Sünnet Şekerleri Süsleme Modelleri

Sünnet partilerinin en iyi tarafı şekerlemeler, tatlılar ve yemeklerin yapılmasıyla başlar! Mutluluk, eğlence, arkadaşlarla sohbet ve tatlılık dolu bir gün. Sünnet çocuğunun lolipop, lokum, sakızlı şeker ve badem şekeri arkadaşları ile paylaşacağı ikramlıklardır. Sünnet şekeri modelleri, benzersiz ve kişiselleştirilmiş süslemeler oluşturmak için de mükemmeldir. Ayrıca bu durumda klasik formatlara ek olarak çocuğunuzun sevdiği nesneleri, şekerlemelerle yaparak onu mutlu edebilirsiniz. Örnek olarak, tuttuğu takımın forması, futbol topu, araba vb. sünnet şekeri modelleri onu çok mutlu edecektir. Ayrıca, renkli ambalajlar içinde akide şekerleri, sünnet çocuğunun arkadaşlarına güzel bir ikram olacaktır.

Bebek Şekeri Süsleri Fiyatları

Partinizin baş köşesinde yer alacak bebek şekerleri için fiyatlar isteğe göre şekillenecektir. Maliyeti şekerlemenin cinsi, kalitesi, miktarı, model ve çeşidine göre belirlenecektir.

Nikâh Şekeri Süsleri Fiyatları

Nikâh şekeri modelleri, fiyatları ve bol çeşitliliği ile size uyan bir tarz mutlaka vardır. Nikâh şekeri, günümüzde çok farklı çeşit ve modellerle piyasada her keseye uygun fiyatlarla satılmaktadır. Nikâh şekerleri fiyatları istediğiniz çeşitlere, kalitesine ve miktarına göre değişkenlik gösterecektir.

Sünnet Şekeri Süsleri Fiyatları

Sünnet partinizde çocukları mutlu etmek için ikram ettiğiniz şekerlemeler, kalitesi, modeli, miktarı ve çeşitlerine göre maliyeti belirlenecektir. Daha uygun fiyat ile bu partiyi yapmak isterseniz yukarıda belirtilen kalemleri dikkate almanız gereklidir.

Lazer Kesimli Pleksi 

Kutlamalarınızda ikramlık şekerlerinizle birlikte verebileceğiniz küçük hediyeler için bir farklılıktır. Malzemenin özelliği, şeffaf ve dayanıklı oluşudur. Pleksi pürüzsüz, cam benzeri, parlak bir yüzeye sahiptir. 

Kâğıt dekoru, özel afişler, kuşlar, hediye kutuları, çantalar, tabelalar, etiketler ve çok daha fazlasını tasarlanabilir. Ayrıca sünnet, baby shower ve nikâh törenlerinde ikram edeceğiniz şekerlere kişiselleştirilmiş küçük hediye olarak eklenebilir.

Lazer Kesimli Ahşap

Yaratıcılığınızı harekete geçirmek için, en iyi tasarımcılardan en havalı özel lazer kesim tasarımları ile tanışın. Sevginizi ifade etmek için eşsiz bir hediye. Zarif kalp ve desenler ile mesajınızın iletileceğinden emin olabilirsiniz.

Sevdiğiniz ahşap minyatür nesne, sünnet, baby shower ve nikâh törenlerinde ikram edeceğiniz şekerlere kişiselleştirilmiş küçük hediye olarak eklenebilir.

İkram Edeceğiniz Şekerlerle İlgili Tavsiyeler

Şekerinizi seçmeye hazırsınız. Düğün misafirleri için bir nikâh şekeri her şeyin yolunda olmasıdır, bu yüzden en sevdiğiniz şekerleri seçerken eğlenin.

Renkleri Seçin: Şeker hemen hemen her renkte gelir, bu nedenle düğününüzün renk düzenine uyacak şekilde özelleştirmek kolaydır. Şeker seçiminiz için iki veya üç uyumlu renk seçmek eğlenceli bir görünüm yaratır. Birkaç renkten daha fazlasını istiyorsanız, aynı genel renk türünü kullanın. Örneğin, bir çeşit pastel seçin. Birbirinden farklı renklerde birçok şekerlemeyi tek renk paketler halinde satın alabilirsiniz. Bu, birçok farklı şeker türünde düğün renk düzeninize kolayca uymanızı sağlar.

Çeşitlilik: En sevdiğiniz şekerlemeyi düşünün. Partneriniz aynı tercihleri ​​paylaşıyor mu? Farklı tatlar, dokular, boyutlar ve şeker türleri ekleyin. Çeşitlilik sadece misafirinizi mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda şeker ikramlarınız ilginç kılmak için koordineli ancak zıt bir görünüm yaratır.

Alerjisi olanları unutmayın: Her konuğun diyet kısıtlamalarını veya alerjilerini, özellikle de bilmiyorsanız, karşılamak zordur. Olası sorunları ortadan kaldırmaya çalışmak yerine, glütensiz, fıstıksız, şekersiz ve vegan seçenekler gibi çeşitli seçenekler sunun. Konukların hangi seçeneklerin güvenli olduğunu bilmeleri için bu şekerleri net bir şekilde etiketleyin. 

Mevsimsel düşünün: Yılın belirli zamanları mevsimsel aromalı şekerler kullanılabilir. 

Konum: Konum ve çevre şeker seçiminde rol oynar. Çikolatalı şekerler serin kalmazlarsa erirler. Özellikle resepsiyon alanı sıcaksa, kolayca eriyen herhangi bir şeker türünden kaçının. Başka bir deyişle, resepsiyonunuz Temmuz ayında açık havada ise, yapışkan, yapışkan bir karmaşaya dönüşecek olan çikolataları ve yumuşak şekerleri atlayın. En sevdiğiniz şekerleri ve eşinizin favorilerini eklemeyi unutmayın. Düğün partisinin her bir üyesinden favori bir şeker önermesini isteyerek favoriler temasını genişletin.

Önceden Planlayın: Ne tür şekerler eklemek istediğinizi bilin, böylece onları düğün için bol bol sipariş edebilirsiniz. Bazı özel şekerlerin üretim ve nakliye süreci zaman alabilir. Ne kadar ve ne tür şeker istediğinizi bilmeniz gerekirken, şekerler bayat görünebileceğinden çok önceden sipariş vermek de istemezsiniz. Düğünden 3-4 hafta önce şeker almayı hedefleyin. Mümkün olduğunca taze tutmak için düğüne kadar serin, kuru ve karanlık bir yerde saklayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR