1

Dizi ve Film Temalı Kupa Bardaklar ve Fiyatları

Film ve dizi temalı olan kupa bardaklar,  en kişiselleştirilmiş hediyelerinden biridir. Özellikle ofis çalışanları için özel olarak tasarlanan baskılı kupalar büyük ilgi görmektedir. Film ve dizi temalı kupalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Çocuklarınıza, öğrencilerinize veya arkadaşlarınıza hediye vermek istiyorsanız animasyonlu bir karakter seçebilirsiniz.

Kız çocuklarına yönelik bir animasyondan kareleri veya karakterleri tanıyabilirsiniz. Çocukların sevdiği  karakterleri seçebilirsiniz. Bardaklara film karakterinin ismini veya arkadaşınızın ismini de kupaya yazdırabilirsiniz.

Film ve Dizi Temalı Kupa Çeşitleri

Oldukça fazla yerli ve yabancı dizi vardır. Kupa çeşitleri, hayran olduğunuz seri için özel olarak tasarlanır ve dilerseniz dizinin ya da filmin adı büyük harflerle yazılır. İstediğiniz herhangi bir kupayı tercih edebilir veya seçtiğiniz sahnenin veya karakterin kupanın üzerine basılmasını talep edebilirsiniz. Katalog adını yazdırabilir ve karakter resimleri ve adları ekleyebilirsiniz.

Baskı teknolojisinin sürekli gelişimi sayesinde bardak üzerine çeşitli görsel ve yazı baskıları yüksek kaliteli olarak yapılabilmektedir. Kupaların sınırlı baskı alanı nedeniyle, çok fazla ayrıntıya olan ihtiyacınız ve geniş alan baskı gereksinimleriniz sınırlı olabilir.  Kadınların izlediği dizi sayısı daha fazladır. Birçok dizilerde birbirinden güzel baskılı kupa bardaklar ile temalar oluşturarak fincanınızı tasarlayabilirsiniz. 

Film ve Dizi Temalı Kupa Fiyatları

Kahve ve çay keyfi için fincanın kalitesi de tadı kadar önemlidir. Çeşitli markalar, tasarımları ve kendi marka nitelikleri ile her zevki başarıyla kendine çekmiştir. Marka ve model çeşitliliği kupanın fiyatını da etkileyecektir. Geniş fiyat aralığı nedeniyle kendinize ve sevdiklerinize satın almak için bütçenize göre kulplu bardak seçebilirsiniz. Fiyat birçok özellik göz önünde bulundurularak belirlenir.

Film ve Dizi Temalı Kupa Fikirleri

Sevdiklerinize hediyelik olarak verebileceğiniz pratik tasarımlardan biri de film ve dizi kulplu kupa modelidir. Arkadaşlarınız, aileniz ve akrabalarınız için beğendiğiniz tasarımları bulmak kolay çünkü onların çeşitliliğine değer veriyorsunuz. Hediye kupası, kişiselleştirilmiş bir seçim yapmanızı sağlar.

Kahve veya çay içmeyi sevenler için kulplu birçok kupa vardır.Film ve dizi temalı baskılı kupa bardak modellerini inceleyebilirsiniz. Birçok dizi ve film kahramanlarının yanı sıra o sektörü andıran kupaları da oldukça popülerdir. Hediye verenlerin çok sevdiği sanatçı görselleri de özel şekilli kulplu kuplarda beğeninize sunuluyor.

Bu ürünler her yaştan insan için çok fazla tercih edilir.  Hediye aldığınız kişi yakın arkadaşınız, erkek arkadaşınız veya eşiniz ise ikili takım kupa seçeneği de oldukça modadır. En iyi arkadaşınızla sanatçı kupa modellerini birlikte kullanmak oldukça yaygın bir davranıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR