₺123,16 + KDV
₺147,80 + KDV
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺211,34 + KDV
₺253,60 + KDV
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺546,56 + KDV
₺655,88 + KDV
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺371,66 + KDV
₺445,99 + KDV
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺1.093,12 + KDV
₺1.311,75 + KDV
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺910,95 + KDV
₺1.093,12 + KDV
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
1

Display Ürün Sistemleri - Fuar Sistemleri, Duba, Snapper

Müşterileri mağazanızda yönlendirmeye yardımcı olan perakende ürün teşhirlerine yatırım yapmak, herhangi bir perakendecinin satış stratejisi için çok önemlidir. Mağaza içi alışveriş, aynı zamanda çevrimiçi alışveriş yapanlar da dâhil olmak üzere Y kuşağının %82'si için hala tercih edilen perakende kanalıdır. 

Display Ürün nedir

Display ürünlerinde, mağazanızdaki ürünlerinizi tutan veya tanıtan demirbaşlardır. Perakende ürün teşhirlerinin görünümü, büyük ölçüde görsel mağazacılık stratejinize bağlıdır. Genel olarak, müşterilerin mağazada ürünlerinizle ilk etkileşimi ekranlarınız aracılığıyla olur.

Nerelerde Kullanılır

Ürünleri mağazanızda sergilemenin sonsuz bir yolu var. Ne tür ürünleriniz olduğuna, müşterilerinizin kim olduğuna ve ne kadar yaratıcı olmak istediğinize bağlıdır. 

Yaratıcı Tabelalar

Duvar sanatı gibi yaratıcı tabelalar, alışveriş yapanların dikkatini çekebilir. İnsanları ürünlerinizle etkileşime geçmeye teşvik edebilir.

Ürün ve Türevleri

Renk, ürün türü veya temaya göre ürün satabilirsiniz. Aynı perakende teşhirde tamamlayıcı ürünlerin çapraz satışı, satışları artırmak için ikincil ürün yerleştirmeyi kullanmanın bir yoludur.

Konumlandırın

Yeni ürünleri ve en çok satanları barındıran vitrinleri, trafiğin yoğun olduğu alanlara yerleştirebilirsiniz. Daha küçük, dürtüsel satın alma veya ek öğeler, kasaya yakın yerlerde görüntülenebilir. 

Fiyatları Gösterin

Müşterileriniz fiyat bulamazsa, ürünlerin fiyat aralığının dışında olduğunu düşünebilir ve bu da satış kaybına neden olabilir. 

Teşhir Stantlarınızı Her Hafta Değiştirin

Perakende ürün teşhirlerini düzenli olarak değiştirmek, perakende mağazanızın taze görünmesini sağlar. Ayrıca, düzenli müşterilerinizin her ziyarette yeni ürünler keşfetmesine yardımcı olabilir. 

Süslemeler Ekleyin

Müşterinizin yaşam tarzına uygun dekoratif öğeler ekleyerek alışveriş deneyimini geliştirmek için daha ileri gidin. Örneğin, yoga kıyafetleri ve matları satıyorsanız, havayı ayarlamak için vitrininizde yakınlarına bitkiler, mumlar ve aydınlatma ekleyin. 

Teşhir Ürünlerinizin Görselliğine Dikkat Edin

Müşterilerin bunalmış hissetmeden ürünleri kolayca bulabilmeleri için perakende ürün teşhirlerini her zaman temiz, aralıklı ve düzenli tutmak önemlidir.

Display Ürün Çeşitleri

Giyim ve mobilya, bağımsız teşhirleri ve mağaza rafları kullanılarak sergilenebilir, ancak bu tür ürünler için mükemmel olan perakende ürün teşhirleri de vardır. Giyim ve mobilya için ürün teşhirleri oluşturmak, fark yaratmaktır. 

1. Giysi Rafları 

Raflar, kıyafetleri sergilemek için iyi bir yoldur. Dairesel, çok seviyeli ve raflı olmak üzere çeşitli konfigürasyonlarda gelirler.

2. Display Masaları 

Teşhir masaları, birlikte satın alınabilecek öğeleri yaratıcı bir şekilde görüntülemek için mükemmeldir. Aksesuarlarla birlikte bir kıyafet oluşturmak için gruplandırılmış öğeleri sergileyen bir kıyafet teşhiri oluşturabilirsiniz. 

3. Mankenler 

Alışveriş yapanlara sunum ürünleri ile birlikte nasıl olduklarını göstermek için mankenler kullanın. Bu, ek satın alımları ve anlık satın alımları teşvik etmek için harika bir fırsattır.

4. Sürükleyici Ürün Teşhirleri 

Müşterilerinizi, ürünlerinizi kullanacakları ortama veya deneyime kaptırarak kalıcı bir izlenim bırakın. 

5. Tezgâh Üstü 

Bu bağımsız ekranlar karton, ahşap, metal ve plastik gibi çeşitli malzemelerden yapılır ve küçük parçalar içerir. 

Display Fuar Sistemleri

Fuar sistemleri arasında, broşürlükler, kartvizitlikler fuar alanlarında çok kullanılan küçük standlardır.

Aç Kapa Standları: Aç kapa çerçeveler,  açılır stant, makaralı afişler, karton ekran grafikleri ve kolayca monte edilir. 
Alüminyum Çerçeveli Standlar: Alüminyum çerçeveli standlar, çok tercih edilen modeldir. Ölçüsü A4, A3, 50x70cm ve 70×100 ebatlarıdır.
Panset Standı: Panset stand, Standlar içinde 70x100 paneller eklenerek oluşan bir stanttır.
Poster Pano: Poster Pano, çift taraflı olarak kullanılan ve en çok tercih edilenler arasındadır.
Poster Tutucular: poster tutucular, poster ve afişleri sergilemek ve asmak için üretilmiş uzun ömürlü Alüminyum poster ve afiş tutucularıdır.
Örümcek Stand: Örümcek standlar, Oval, düz, kumaş örümcek Stand gibi çeşitleri mevcutdur.
Tanıtım Standı: Tanıtım standı, farklı geometrik şekillere sahip olup, tanıtımlarınız da kullanabileceğiniz şık bir üründür. Kurulumu kolaydır ve Polistrenden üretilmiştir.

Display Duba Ürünü

Kaldırım panosu, etraftaki en eski reklam yöntemlerinden biridir. Kendinizi kısa sürede tanıtmanın daha basit veya daha etkili bir yöntemi yoktur. Dış mekân duba reklamı ile işletmenizdeki ziyaretçi sayısını artırmak için denenmiş ve test edilmiş bir yöntemdir. Ayrıca, bu dubalar özel teklifler sunmak için harikadır, böylece işletmenizi yılın her döneminde güncel tutar. En ucuz display ürünleri olduğu için çok tercih edilirler.

Avantajları: Müşterileri içeri çekin, Özel tekliflerin / satışların reklamını yapın, Çift taraflı, Eşsiz tasarım, kampanya reklamı

İdeal Kullanımlar: Alışveriş tabelası, Ana caddede, Yol kenarı, Restoran veya pub dışında, Açık hava fuarı, patika işareti.

Display Snapper Ürünü

Kavisli açılır stand, markanızın ticari fuar, sergi veya diğer tanıtım etkinliklerinde öne çıkmasına yardımcı olabilecek taşınabilir bir sergi standıdır. Bir 3x3 EventPro Kavisli açılır stand, bir kabuk şeması veya yalnızca alana yönelik sergi alanı için harika bir pazarlama aracıdır ve ayrıca alet kullanmadan birkaç dakika içinde kolayca monte edilebilir.

Display Ürün Fiyatları

Teşhir ürün fiyatları, alacağınız teşhir ürününün ebatları, kalitesi nerede kullanacağınız, kalite vb. özellikler belirlendikten sonra fiyatlar hesaplanacaktır.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR