Tükendi
₺31,50 + KDV
₺45,00 + KDV
Tükendi
₺31,50 + KDV
₺45,00 + KDV
Tükendi
₺31,50 + KDV
₺45,00 + KDV
Tükendi
₺31,50 + KDV
₺45,00 + KDV
Tükendi
₺31,50 + KDV
₺45,00 + KDV
Tükendi
₺31,50 + KDV
₺45,00 + KDV
Tükendi
₺31,50 + KDV
₺45,00 + KDV
Tükendi
₺31,50 + KDV
₺45,00 + KDV
1

Yılbaşı Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Yılın en önemli zamanlarından biri olan yılbaşı gününe adım adım yaklaştığımız şu günlerde hepimizin ortak kaygısı olarak hediye alma işlemi beliriyor. Yılda bir defa kutlanan ve bir sonraki seneye güzel dilekler ile girilen bu özel gecede sevdiklerimiz onlara verdiğimiz değeri görebilmek için bizlerden hediye bekliyor. Bu haklı bir talep. Çünkü tıpkı onlar gibi biz de bu özel geceye sevdiklerimizden aldığımız hediyeler ile girmeyi hedefliyoruz.

Yılbaşı, bir önceki senenin yükünü, mutsuzluklarını, acılarını, kederlerini uğurlamak için kutladığımız özel bir andır. Hepimizin hayatında yıl içerisinde birtakım olumsuzluklar yaşanmakta. Bu gece sayesinde bunları unutmak ve yeni yılda hayatımıza yeni bir sayfa açmak isteriz. Bunu yaparken de sevdiklerimizden hediye alır, onlara hediye veririz. Artık bu dünya genelinde adeta bir ritüel olmuş durumdadır.

Yılbaşı hediyelerini diğer özel günlerde aldığımız hediyelerden ayıran bir unsur vardır. O da bu hediyelerin vereceğimiz kişilerce içselleştirilmesi gerektiğidir. Yani öyle bir hediye vermeliyiz ki yeni yılda sevdiklerimiz bu hediyeleri hep kullansın ve bizi hatırlasın. İşte tam da bu hususta öne çıkan, yılbaşı için özel olarak tasarlanmış, her tarz ve zevke uygun olarak üretilmiş, aynı zamanda da her bütçeye uygun olan ürünler ön plana çıkıyor. Peki yılbaşı için en uygun hediyeler nelerdir? Yılbaşı hediyelikleri nedir? Gelin tüm bu soruların cevaplarını birlikte öğrenelim…

Yılbaşı hediyelikleri çeşitleri çok geniş bir alana sahiptir. Burada önemli olan sevdiklerimizin zevkini bilmek ve onların yüzünde tebessüm oluşturacak hediyeleri alabilmek. Sizlere de bu hususta fikir vermesi için yılbaşı hediyeliklerini birkaç başlık altında listeledik.

Eğer siz de yılbaşı gecesi için sevdiklerinize, eşinize, dostunuza, ailenize hediye alıp onlara verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız Altın Reklam firması tam da aradığınız özelliklere sahip. Altın Reklamın web sitesine girerek yılbaşı konseptli yüzlerce çeşit ürüne göz gezdirebilir, sevdiklerinizin ruhuna hitap edebilecek en doğru ürünü birkaç dakika içerisinde satın alabilirsiniz.

Yılbaşı Ağaçları

Yılbaşı ağaçları çocukluğumuzdan bu yana hepimizi heyecanlandıran, rengarenk ışıkları ve farklı farklı süsleriyle bizi mutlu eden bir figür olmaya devam ediyor. Bilindiği üzere yılbaşı gelmeden birkaç gün önce evlerin pencerelerine yakın olan kısımları bu özel ağaçlar ile donatılır ve renkli ışıklar ile cıvıl cıvıl bir görünüm katılır. Bu uygulamanın toplumdaki karşılığı ise şudur: dışarıdan bakıldığında o evin camında yılbaşı süslemesi var ise, o hanede mutluluk ve huzur var demektir.

Yılbaşı ağaçları farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Birçok değişik tasarımlar mevcuttur. Aynı zamanda boyut bakımından da çeşitliliğe sahiptir. Yılbaşı ağaçlarını seçmeden önce öncelikle evinizden bu ürünü nereye kuracağınızı belirlemekte fayda var. Doğru analiz yaparsanız doğru boyuttaki yılbaşı ağacını da sipariş vermiş olursunuz.

Diğer yandan yılbaşı ağaçları en çok çocukları mutu eden uygulamalardan birisidir. Eğer siz de yeni yıla ışıl ışıl bir ağaçla girerek hem çocuğunuzu hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Altın Reklam web sitesine girerek evinize uygun yılbaşı ağacını seçmek.

Altın Reklam sitesinde bulunan Pleksi Yılbaşı Ağacı, özellikle evinizin atmosferini değiştirerek yılbaşı ruhunu yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca evcil hayvanı olanlar için ilgi çeken bu ürün, temizlik noktasında da sizlere kolaylık sağlıyor. Eğer yılbaşı ağacına ihtiyacını varsa bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı ağacını süsleme işi, yılın en keyifli aktivitelerinden birisidir muhakkak. Özellikle bu uygulama esnasında adeta yılın tüm kötü enerjisini sıfırlar, yeni yıla daha temiz bir enerji ile gireriz. Ayrıca yılbaşı süslemeleri ile eve yılbaşı ruhunu katarız. Bu sayede ev halkı da bu ruha ortak olur.

Yılbaşı süsleri çok farklı ürünlerden oluştuğu için genellikle paket halinde satışa sunulmaktadır. Bu setlerin içerisinde birbirinden güzel ve eğlenceli süsler bulunur. Yılbaşı ağaçları ile özdeşleşmişlerdir. Çünkü yılbaşı süslemeleri olmadan ağaçlar yılbaşı ruhunu yansıtamaz.

Sevdiklerinizle keyifli bir yılbaşı geçirmeniz için birbirinden güzel yılbaşı süslerini Altın Reklam sitesinden bulabilirsiniz. Özellikle Yılbaşı Ağaç Süsü  isimli ürünün içerisindeki süsleri kesinlikle çok seveceksiniz. 

Yılbaşı Puzzle

Yılbaşı hediyelerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan puzzleler, adeta klasikleşmiş bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle üzerine yapılan kişiye özel baskı sayesinde genel bir hediyeden çıkıp kişiselleşmiş bir hal alıyor. Peki en sık tercih edilen hediyelerden olan yılbaşı puzzle ürünleri nelerdir? İşte cevabı…

Yılbaşı puzzle ürünleri, dilerseniz yılbaşı motifli baskılarıyla isterseniz de kişiye özel baskılama sistemiyle alabileceğiniz, sevdiklerinize karşı verdiğiniz değeri özel günlerde göstermenizi sağlayan bir hediyelik üründür.

Hediyelik eşya sektörünün lider firmalarından biri olan Altın Reklamın sitesinde yüzlerce puzzle seçeneği var. Sevdiğiniz ile en çok özdeşleşecek ürünü seçerek ona yılbaşında kalıcı bir hediye verebilirsiniz.

Özellikle ‘Yılbaşı Temalı Özel Puzzle ’ adlı ürün, farklı, şık ve yılbaşı ruhunu yansıtan bir hediye arayanlar için ilgi odağı olmaya devam ediyor. Dikkat çekici renk kalitesi ve özel kutuyla birlikte gönderiliyor olması, bu ürünün tercih edilmesindeki en önemli faktörlerden biri.

Yılbaşı Kupaları

Kupa bardaklar, gündelik yaşamımızda en çok kullandığımız ürünlerden birisi. Çaydan kahveye, soğuk meşrubattan sıcak meşrubata onlarca farklı gıdayı bu bardaklar sayesinde keyifle tüketiyoruz. Bu ürünlerin böylesine sık kullanımı, haliyle hediyelik eşya sektöründe de ayrı bir yere konumlanmasını sağladı. Günümüzde bireylerin özel günler için en çok tercih ettiği ürünlerin arasındadır kişiye özel kupalar.

Gelişen teknolojiyle birlikte günümüzde artık kupaların üzerine baskılama yapılabiliyor. Birbirinden farklı baskı çeşitleriyle kullanıcılar bu ürünleri günün her anında yanında taşıyor ve keyifle kullanıyor. Bu sebeple hediye seçiminde kişiye özel baskılı kupaları muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede hem sevdiklerinizin mutluluğuna sebep olur hem de onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermiş olursunuz

Altın Reklam, yılbaşına özel olarak tasarladığı ve tamamen yılbaşı ruhunu yansıtan baskılı kupa bardakları ile sevdiklerinize değerli bir hediye vermenizi sağlıyor. Yüzden farklı tasarımı ve çift taraflı yüksek kalitedeki baskılı kupa bardaklara Altın Reklam sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yılbaşı özel baskılı kupa bardaklar, yılbaşı için sevdiklerine hediye arayanlara harika bir ürün.

Kişiye Özel Baskılı Kupalar

Kişiye özel baskılı kupalar hediyelik eşya sektöründe en çok tercih edilen ürün olarak ön plana çıkıyor. Bunun en önemli sebebi de hediye sahiplerinin bu ürünleri çok sevmesi ve değer vermesi. Çünkü hepimiz gündelik hayatımızda devamlı sıvı tüketiriz, bunu yaparken de kendimize özel bir bardak kullanmak isteriz. Sevdiklerimize kişiye özel baskılı kupalar vererek yıl boyunca onlar tarafından hatırlanmış oluruz.

Kişiye özel baskılı kupalar alırken öncelikle aldığınız bu ürünün baskı kalitesinden emin olmanız gerekir. Çünkü kalitesiz bir presleme yöntemiyle oluşturulmuş kupalarda kısa süre sonra deformasyonlar görülür. Özellikle soğuk ve sıcak su temas edince eğer baskı kalitesi düşük ise resim ya da yazılar tamamen silinebilir. Bu da haliyle sevdiklerimize karşı mağdur olmamıza sebep olur.

Yılbaşı için özel baskılı kupalarda genellikle yılbaşını ruhunu yansıtan motifler kullanılır. Yine kişi talep ederse hediye vereceği sevdiğinin ismini bu motiflerinin yanına yazdırabilmektedir. Eğer çiftlere özel kupa bardak seçiminde bulunursa sevdiğinin ismiyle birlikte kendi ismini de yazdırabilir. Böylelikle ona olan sevgi çok güzel bir şekilde ifade edilmiş olur. 

Kişiye özel baskılı kupaların en güvenli adresi Altın Reklam firmasının web sitesidir. Burada her mesleğe özel kupa tasarımları bulabileceğiniz gibi aynı zamanda da hobilere, takımlara ve dizi film gibi unsurlara özel baskılı kupa bardakları bulmak mümkün. 

Yılbaşı Hediye Fikirleri

Yeni yıla çok kısa bir süre kala sevdiklerimize hediye alma telaşı içerisine girmiş bulunmaktayız. Hediye seçerken tek temennimiz 2022 yılına güzel dilekler ile girmek ve yeni yılda sevdiklerimiz tarafından hatırlanmaktır. Altın Reklam sitesinde hediye almak, sevdikleriniz ile yeni yıla mutlu girmenin en kolay yolu olacaktır. Peki ama yılbaşında sevdiklerimize ne gibi hediyeler almalıyız? İşte cevabı…

Sevdiğiniz birine hediye almak, özen gösterilmesi gereken bir iştir. Çünkü belki de tüm yıl boyunca vermiş olduğumuz hediye tarafınca hatırlanacağız. Ya da yanlış hediye seçiminde bulunarak sevdiklerimize mahcup olacağız. Böylesine bir olumsuz durum ile karşılaşmamak için tek yapmamız gereken, sevdiklerimizin ne gibi zevklerinin olduğunu bilmek ve bu zevklere uygun hediyeler seçmektir.

Öncelikle bu özel gece için ilk tercih edilmesi gereken şey, yılbaşı temalı ürünleri seçmektir. Dekoratif yılbaşı ağaçları, yılbaşı motifli puzzle ürünleri, yılbaşı özel baskılı kupalar, yılbaşı süsleri ve kişiye özel kupa bardakları bu özel gün için tercih edilmesi gereken ürünlerin başında gelir. Çünkü yılbaşı motifli ürün seçmek, herkesin memnuniyetini kazanılmasını sağlar.

Ayrıca yeni yıl hediyesi seçerken özellikle yıl boyu kullanabileceği bir ürün olmasına gayret gösterin. Çünkü işlevsel hediyeler kullanıcılar tarafından daha çok beğenilir. Ayrıca devamlı kullandıkları için yıl boyunca hatırlanmanızı sağlar.

Bu konuda özel baskılı kupalar ön plana çıkıyor diyebiliriz. Bilindiği üzere günün her saatinde çaydan kahveye, meşrubattan bitki çaylarına kadar onlarca ürün çeşidi tüketiriz. Sevdiğinize vereceğiniz güzel bir kupa ile bu sıvıları tüketmesini ve her seferinde sizi hatırlayarak tebessüm etmesini sağlayabilirsiniz.

Son olarak verebileceğimiz tavsiye, aldığınız hediyenin kişiye özel olması gerektiğidir. Kişiye özel hediyeler insanların en çok mutlu olduğu ve ürün ile bir bağ kurduğu hediyelerdir. Bu konuda özel baskı uygulamasına yönelebilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz kişiyle ortak bir resminizi ya da onun çok sevdiği bir dizi karakterini kupaya bastırabilirsiniz. Hatta adını da yazdırıp tamamen ürünü içselleştirmesine vesile olabilirsiniz.

Altın Reklam firması sevdiklerinize özel baskılar yaptırabileceğiniz ve kaliteli kupalar ile yıl boyu severek kullanmalarını sağlayabileceğiniz bir platform. Altın Reklam web sitesine girerek dilediğiniz ürünü seçebilir ve sipariş sırasında üzerine yazılmasını istediğiniz ismi belirtebilirsiniz. Bu sayede sizleri sevdikleriniz ile birlikte harika bir yılbaşı gecesi bekliyor olacak.

Yılbaşı Hediye Fiyatları

 

Yılbaşı hediyesi seçerken bireylerin en sık gündeme getirdikleri konulardan birisi de alacakları ürünün fiyatı ve bütçelerini uygun olmasıdır. Talepler genellikle hem güzel ve anlamlı olsun hem de uygun fiyata olsun yönünde belirir. Kişiye özel baskılı kupalar tam da bu ihtiyaçları karşılamaktadır. Anlam ve estetik bakımından hayli güzel olan bu ürünler fiyat olarak da her bütçeye uygundur. Eğer siz de yılbaşında sevdiklerinize hediye vererek onların mutluluğuna ortak olmak istiyorsanız Altın Reklam sitesine göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR