Dizi FilmSQUID GAME BASKILI KUPA
Dizi FilmSQUID GAME BASKILI KUPA
Dizi FilmSQUID GAME BASKILI KUPA

SQUID GAME BASKILI KUPA

Fiyat : ₺119,90  + KDV
KDV Dahil : ₺143,88
₺143,88 'den başlayan taksitlerle

✓ 100+ farklı tasarım 

✓ Çift Taraf Baskı

✓ Porselen

✓ Dikkat çekici renk kalitesi

✓ 100+ farklı tasarım 

✓ Çift Taraf Baskı

✓ Porselen

✓ Dikkat çekici renk kalitesi

 

Hediyelik Kupa Bardak

Hediyelik kupa bardaklar son derece tercih edilen eşyalar arasındadır. Kişiler gündelik hayatlarında sürekli olarak içme eyleminde bulundukları için hediyelik kupa bardaklar sürekli hatırlanmak adına tercih edilir.

Kişiye özel hediye almak isteyen kişiler tercih ettiği kupa bardaklar son derece kaliteli bir şekilde üretilir. Üretilen kupa bardaklar üzerine istenilen şekilde baskı yapılır. Yapılan bu baskılar kişinin isteğine bağlı olup istenilen meslek grubunda veya istenilen özel isim gibi çeşitli şekillerde baskılar yapılır.

Özel Tasarım Hediyelik Ürünler

Özel hediyelik kupa bardaklar kişiye özel bir şekilde tasarlanır. Bununla birlikte kupa bardaklar son derece kaliteli ve uygun fiyatta satışa sunulur. Temalı kupa satışları kişinin isteğine bağlı olacak şekilde tasarlanır. Bununla birlikte hediye alınacak veya verilecek kişinin isteğine bağlı olarak gelişir.

Tasarımlı kupa bardak üzerine istenilen şekilde baskılar ile kişinin kendini daha özel hissetmesi sağlanmış olur. Bu tasarımlı kupa bardaklar maliyet açısından da uygun bir şekilde olup her bütçeye uygun bir şekilde satın alınabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR