KULAK KORUMAKULAK KORUYUCU KULLAN İŞ GÜVENLİĞİ UYARI LEVHASI
KULAK KORUMAKULAK KORUYUCU KULLAN İŞ GÜVENLİĞİ UYARI LEVHASI
KULAK KORUMAKULAK KORUYUCU KULLAN İŞ GÜVENLİĞİ UYARI LEVHASI

KULAK KORUYUCU KULLAN İŞ GÜVENLİĞİ UYARI LEVHASI

Fiyat : ₺2,70  + KDV
KDV Dahil : ₺3,19
₺3,19 'den başlayan taksitlerle

✓ 1500+ farklı tasarım iş güvenliği levhası

✓ 7 farklı ölçü 4 farklı malzeme seçeneği

✓ Sağlam ve dayanıklı yapı

✓ Dikkat çekici renk kalitesi

Farklı malzeme türü ve/veya farklı ölçülerde talepleriniz için "iletişim" bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürünün ilk açılışta verilen fiyatı. 15 x 20 cm Folyo Sticker fiyatıdır. Farklı ölçü ve malzeme seçimlerinde ürün fiyatı değişkenlik gösterebilir. Ürün ölçü ve malzeme seçiminize yardımcı olacak bilgiler aşağıda yer almaktadır. Sipariş vermeden önce okumanızı tavsiye ederiz.

Ürün Malzeme Seçimi

Folyo Sticker:

Folyo sticker levha pürüzsüz yüzeylerde kullanıma uygun bir malzeme çeşididir. Kendinden yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretimi yapılmıştır. Yapışma özelliği yüksek malzeme olması sebebiyle farklı bir malzeme kullanmadan ya da dilediğiniz aracı bir malzeme üzerine uygulanabilir. İç ve dış mekanlar için tercih edilmektedir.

2,6 mm Dekota (Dijital Baskı):

Diğer levha malzeme çeşitlerine göre daha kalın (2,6 mm), PVC bir yapıya sahip olmasının yanı sıra hafif olmasının sağladığı montaj kolaylığı sebebiyle en çok tercih edilen levha ürünüdür. Ürün arkasında kaliteli köpük çift taraflı bantı ile birlikte gönderilmektedir. İstenilen durumlarda slikon ile desteklenebilir. 2,6 mm dekota malzeme üzerine dijital baskı tekniği ile basılmış folyo yapıştırması uygulanarak üretimi yapılmıştır. İç mekanlar için tercih edilmektedir.

2,6 mm Dekota (UV Baskı):

Diğer levha malzeme çeşitlerine göre daha kalın (2,6 mm), PVC bir yapıya sahip olmasının yanı sıra hafif olmasının sağladığı montaj kolaylığı sebebiyle en çok tercih edilen levha ürünüdür. Ürün arkasında kaliteli köpük çift taraflı bantı ile birlikte gönderilmektedir. İstenilen durumlarda slikon ile desteklenebilir. 2,6 mm dekota malzeme üzerine UV baskı tekniği ile uygulanmıştır. Direkt malzeme üzerine baskı yapılması sebebi ile daha dayanıklıdır. İç mekanlar için tercih edilmektedir.

Galvaniz Sac (Dijital Baskı):

0.50 mm kalınlığında metal bir levha malzemedir. Paslanma ve çürüklere karşı dayanıklı ve çarpmalara karşı diğer malzemelere göre daha sağlam olması olması sebebiyle dış mekan uygulamalarında daha çok tercih edilmektedir. Montajının vida ile uygulanması tavsiye edilmekte olup ürün ile birlikte montaj vidaları da beraberinde gönderilmektedir. Galvaniz Sac malzeme üzerine dijital baskı tekniği ile basılmış folyo yapıştırması uygulanarak üretimi yapılmıştır. Dış mekanlar için tercih edilmektedir.

 

Ürün Ölçü Seçimi

İş güvenliği levhaları için ölçü seçiminize yardımcı olmak amacıyla iş güvenliği levhalarının görüş mesafeleri aşağıdaki görselde yaklaşık olarak gösterilmiştir. Levhaların üzerinde yer alan görsel ve yazıların azlığı / çokluğu göz önüne alarak ürünü sepetinize eklemeden size en uygun ölçü seçimini yapabilirsiniz.